وزرا لیست واردکنندگان با ارز دولتی را منتشرکنند/ مردم نامحرم نیستند
وزرا لیست واردکنندگان با ارز دولتی را منتشرکنند/ مردم نامحرم نیستند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از همتایان خود خواست لیست واردکنندگان با ارز دولتی را منتشر کنند.

به گزارش عصرتبریز، محمدجواد آذری جهرمی با اشاره به انتشار لیست واردکنندگان موبایل با ارز دولتی، اظهار کرد: دستگاه قضا، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان بازرسی کشور پیگیر این موضوع هستند.

وی تأکید کرد: بنده اعتقاد دارم در هر حوزه‌ای که ما با مشکلات بین‌المللی مواجه بوده و اقتصاد کشور دچار مشکل شده است، مردم ما را همراهی کرده‌اند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه مردم همیشه سختی‌ها را تحمل کرده‌اند، گفت: مردم پای آرمان و استقلال کشور ایستاده‌اند، آن چیزی که مردم را ناراحت می‌کند وجود فساد است.

آذری جهرمی بابیان اینکه شاید مردم سختی‌ها را تحمل کنند ولی فساد را تحمل نخواهند کرد، گفت: در این خصوص بهانه‌های مختلفی آورده می‌شود، این بهانه‌ها به نظرم یک‌بار برای همیشه باید جمع و لیست‌ها منتشر شود.

وی با اشاره به دستور رئیس‌جمهور برای انتشار لیست افرادی که با ارز دولتی اقدام به واردات کرده‌اند، گفت: رئیس‌جمهور هم در جلسه هیئت دولت و هم در سخنرانی اخیر بر انجام این مهم تأکید کردند.

وزیر ارتباطات گفت: از دیگر وزرا می‌خواهم لیست افرادی که با ارز دولتی اقدام به واردات کرده‌اند را منتشر کنند، مردم نامحرم نیستند.

آذری جهرمی عدم انتشار این قبیل لیست‌ها را غیرقابل‌ قبول دانست و گفت: وجود نظام شفاف ملی به رشد اقتصاد کشور کمک خواهد کرد.

انتهای پیام/