دست باز باشگاه تراکتورسازی برای انتخاب دستیاران توشاک
دست باز باشگاه تراکتورسازی برای انتخاب دستیاران توشاک

سرمربی تیم تراکتورسازی دست باشگاه را برای انتخاب دستیارانش باز گذاشت.

به گزارش خبرنگار عصر، در حالی که تصور می شد جان توشاک با اکیپ کامل کادر فنی مورد تایید خودش در تبریز حضور یابد، اعلام کرد که دست باشگاه برای انتخاب دستیارانش باز است.

سرمربی جدید تراکتوری ها تاکید کرد که در مورد انتخاب دستیارانش تابع تصمیمات باشگاه است و الکسیس تنها دستیار انتخابی خود او خواهد بود.

وی در این مورد اضافه کرد: «دستیاران من کسانی خواهند بود که باشگاه برایم انتخاب کند. هرکجای دنیا که بودم دستیاری با خودم نبردم. می‌بینم بعضی مربیان چندین دستیار با خودشان به تیم‌های مختلف می‌برند و وقتی‌که کارها خوب پیش نرود باشگاه از آن‌ها می‌خواهد بروند و باید بدهی ۵، ۶ نفر را پرداخت کنند ولی من در هر باشگاهی از مربیان آن‌ها استفاده کردم تا به آن‌ها درس بدهم و در مقابل چیزی از آن‌ها یاد بگیرم. در ۴۰ سال اخیر هرکجای دنیا که بودم این سبک مربیگری من بود. الکسیس دستیار من هم همیشه کنار من بود و در همه کارهای من کنارم حضور دارد.»

توشاک درباره الکسیس تنها دستیار خارجی خود نیز گفت: «من با تکنولوژی روز سروکار زیادی ندارم ولی الکسیس در این مورد کمکم می‌کند با دی‌وی‌دی و تکنولوژی‌های دیگر نمی‌توانم کار کنم و الکسیس این وظایف را بر عهده دارد.»

انتهای پیام/