ماشین سازی، فرزند طلاق فوتبال تبریز!
ماشین سازی، فرزند طلاق فوتبال تبریز!

تیم فوتبال ماشین سازی در حالی که همه تیم های لیگ یکی در حال تدارک برای حضوری قدرتمند در فصل جدید هستند، هنوز مشخص نیست که تحت مالکیت چه کسی در فصل جدید به میدان خواهد رفت.

به گزارش عصرتبریز، همان گونه که خرید باشگاه تراکتورسازی توسط زنوزی باعث بلاتکلیفی باشگاه گسترش فولاد شد، باشگاه ماشین سازی نیز دقیقا به سرنوشت همتای لیگ برتری خود دچار است. البته با توجه به شرایط ماشین سازی، این تیم را باید بلاتکلیف تر از گسترش بدانیم چرا که در شرایط فعلی هنوز مشخص نیست که مالک این باشگاه در حال حاضر چه کسی است و چه کسی برای این باشگاه تصمیم گیری می کند؟

کارخانه ماشین سازی که چندی پیش به مالک جدید فروخته شد اعلام کرده که قصد تیم داری دارد. این در حالی است که مالک جدید تعامل چندان مثبتی با محمدرضا زنوزی، مالک فعلی ماشین سازی ندارد. این موضوع باعث شده تا ابهامات زیادی در مورد واگذاری امتیاز باشگاه ماشین سازی به این کارخانه به وجود بیاید.

کارخانه ماشین سازی طی هفته های اخیر با بحران بزرگی مواجه شده و شاهد اعتصاب، اعتراض و نارضایتی بسیاری از کارگران این کارخانه هستیم که از شرایط مالی خود راضی نیستند. در سویی دیگر محمدرضا زنوزی کل توجه و تمرکز خود را روی تراکتورسازی و تقویت این تیم معطوف کرده و اندک تمرکز باقی مانده اش نیز روی باشگاه گسترش فولاد است. در این بین ماشین سازی همانند یک بچه سر راهی از اینجا مانده و از آنجا رانده، در مسیر باد، سرنوشت خود را رها کرده است!

انتهای پیام/