پرونده حضور ملی پوش سایپا در تراکتور بسته شد.

به گزارش خبرنگار عصر، در حالی که بنابر ادعای محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی این باشگاه پیش از خصوصی شدن اقدامات لازم برای جذب یک بازیکن سرباز (مهدی ترابی) را فراهم کرده بود، این بازیکن چندی پیش با پرسپولیس قرارداد بست. این موضوع باعث شد تا تراکتوری ها از باشگاه پرسپولیس شاکی شده و ادعا کنند، ترابی بازیکن آنهاست. طبق اطلاعات بدست آمده اما، باشگاه تراکتورسازی کتبا سندی در دست ندارد که با آن توافق با ترابی را اثبات کند. در همین گیر و دار که خبر می رسد کمیته تعیین وضعیت وارد ماجرا خواهد شد، مهدی ترابی با انتشار پیام زیر و ابراز خوشحالی از پرسپولیسی شدن به نوعی پرونده حضورش در تراکتور را مختومه کرد:

«عرض سلام خدمت هواداران باشگاه بزرگ و محبوب پرسپولیس
از استقبال بی‌نظیر و پُر شور و همچنین خوشامدگویی و پیام‌های سراسر محبتتون تشکر می‌کنم. از اینکه انتخاب تیم جدیدم باشگاهی بود که از بچگی عاشقش بودم و تلاش می‌کردم پیراهنش رو بپوشم، خیلی خوشحال هستم و مطمئنم و مصمم هستم در تیم محبوبم پرسپولیس پیشرفت کنم. با تمام وجود خوشحالم که پیراهن پُر افتخار پرسپولیس رو به تن می‌کنم؛ پیراهن ارزشمندی که بزرگان و اسطوره‌های بسیاری رو به فوتبال ایران و حتی فوتبال دنیا معرفی کرده و باهاش افتخارآفرینی کردند.
از علی آقا برای مساعدتی که برای رفتنم به پرسپولیس داشت و مانع از پیشرفتم نشد و همچنین آقای درویش و مدیران باشگاه سایپا تشکر ویژه‌ای دارم. از همه کسانی که از ابتدا در پیشرفت من تلاش و نقش داشتند، خصوصا مربیان عزیزم سپاسگزارم.
از تلاشهای آقای گرشاسبی هم ممنون هستم که با جدیت تمام در این مدت پیگیر انتقالم بود و شرایط رو برای حضورم در پرسپولیس فراهم کرد. همچنین از آقای خبیری و همه دوستانی که در این انتقال نقش موثری داشتند.
ان‌شاالله از نیم‌فصل دوم کنار شما هواداران عزیز و متعصب و وفادار پرسپولیس هستم و تمام تلاشم رو انجام می‌دهم تا روزهای خیلی خوبی کنار هم داشته باشیم. بی‌صبرانه برای پوشیدن پیراهن تیم محبوبم و بازی برای باشگاه بزرگ پرسپولیس لحظه شماری می‌کنم.»

انتهای پیام/