دلیل غیبت پدیده تراکتورسازی در تمرینات و اردوی این تیم این است که او اعتقاد دارد قراردادش با این باشگاه به پایان رسیده است!

به گزارش خبرنگار عصر، روز سه شنبه خبری در مورد جدایی محمد نادری، بازیکن جوان تیم تراکتورسازی منتشر شد.

بلافاصله پس از انتشار خبر یاد شده، شاهد تکذیب آن بودیم. پزشک تیم تراکتورسازی، با مصدوم دانستن نادری، دلیل غیبت او در اردوی ترکیه را مراقبت های لازم پس از عمل جراحی دانسته بود اما امروز با صحبت هایی که رییس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون انجام مشخص شد که خبر عصرتبریز در مورد غیبت نادری صحت داشته است.

روزبه وثوق احمدی، رییس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون در این خصوص اظهار داشت:

«درخواستی از سوی مدیربرنامه های نادری به دست ما رسیده مبنی بر اینکه دو قرارداد وجود دارد. در این درخواست ذکر شده یک قرارداد یکساله و یک قرارداد سه ساله موجود است اما به طور دقیق چیزی مشخص نشده و درخواست ما این است که نادری خواسته اش را به طور دقیق مشخص کند تا روند رسیدگی به پرونده را شروع کنیم.»

لازم به ذکر است که نادری اعتقاد دارد قراردادش با تراکتورسازی به پایان رسیده و قرارداد داخلی سه ساله ای که ابتدای لیگ هفدهم امضا شده نمی تواند درست باشد. باید دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی درباره نادری رخ می دهد و واکنش باشگاه تراکتورسازی به مدافع جوانش در این خصوص چیست. این در حالی است که قرارداد ثبت شده رسمی بین نادر و تراکتورسازی با پایان لیگ هفدهم، به پایان رسیده است.

انتهای پیام/