دوئل بیگی و صادق‎زاده وارد فاز جدیدی شد
دوئل بیگی و صادق‎زاده وارد فاز جدیدی شد

عضو شورای شهر تبریز نسبت به سخنان احمدعلیرضا بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس درباره ایراد مدرک تحصیلی یکی از اعضای شورای شهر واکنش نشان داد.

به گزارش عصرتبریز، کریم صادق‌زاده به آخرین اظهارات احمدعلیرضا بیگی در رابطه با ایراد مدرک تحصیلی‎اش جوابیه‌ای به شرح زیر منتشر کرد:

«بسم الله الرحمن الرحیم

واقعا جای بسی تاسف و تعجب است که علی رغم اظهارنظرهای کاملا متقن و منطبق بر بخشنامه ها و آئین نامه های مرتبط توسط مسئولین و مدیران ارشد شهری و استانی، اخیرا آقای بیگی طی مصاحبه ای با خبرگزاری محترم فارس در مورخه ۱۳۹۷/۰۴/۱۴، ادعاهای کاملا سیاسی و بی پایه و اساس خود را تکرار کرده‎اند.

مشکلی که آقای بیگی دارند این است که خود را فراتر از قانون می‌دانند و صحبت‌های هیچ مرجع حقوقی و قانونی را قبول ندارند.

کریم صادق‌زاده تمام مدارک و مستندات خود را در زمان انتخابات به مراجع ذیصلاح ارائه داده و اخیرا آقای دکتر راستگو نیز به عنوان بالاترین مقام اجرایی دولت در شهرستان تبریز، طی نامه‌ای در مورخه ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ که به آقای صادقزاده ابلاغ کرده اند ادعای آقای بیگی را خلاف واقعیت بیان کرده و مدرک تحصیلی ایشان را برای بار دیگر تایید کرده است تا در صورت وجود هرگونه ابهام، کاملا برطرف شود.

ای کاش آقای بیگی حداقل در این اندک زمان مانده از نمایندگی‌شان در مجلس شورای اسلامی، کمی هم به فکر حل مشکلات و نارسایی‌های شهرمان باشند چرا که واقعا حیف است به خاطر اهداف کاملا سیاسی و باندی فرصت خدمتگزاری به مردم را با طرح چنین ادعاهای واهی و بی‌حاصل، تلف کنند.»

انتهای پیام/