۷۵درصد جمعیت ملکان در روستاها مشغول تولید هستند
۷۵درصد جمعیت ملکان در روستاها مشغول تولید هستند

ملکان - نماینده مردم ملکان درمجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ۷۵ درصد جمعیت شهرستان ملکان در روستاها مشغول تولید هستند گفت: این افتخار بزرگی برای ما است تا با فعالیت در عرصه کشاورزی بتوانیم گام‌های اساسی در خودکفایی محصولات این بخش برداریم.

به گزارش عصرتبریز، سلمان خدادادی ظهر امروز در مراسم و آئین شکرگزاری برداشت گندم در شهرستان ملکان، اظهار داشت: وحدت، اتفاق و همدلی در کشور نیرو و قوت تمام نشدنی است که نباید اسیر تله دشمنان بشویم.

وی افزود: وحدت، اتفاق و همدلی در کشور نیرو و قوت تمام نشدنی است، نباید اسیر تله دشمنان بشویم و تفرقه در کشور حاکم شود که خواست دشمنان همین است.

نماینده مردم ملکان درمجلس شورای اسلامی با اشاره به این که وابستگی کشاورزی بسیار خطرناک است و کشور را می‌شکند ابراز کرد: رمز استقلال هر کشور خودکفایی کشاورزی است، شهرستان ملکان امسال ۴۵ هزار تن گندم و جو برداشت کرده است.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: تأمین بهاء خرید گندم کاران را از دولت حتماً پیگیری می‌کنیم تا به موقع پرداخت شود.

نماینده مردم ملکان درمجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: ۷۵ درصد جمعیت شهرستان ملکان در روستاها مشغول تولید هستند و این افتخار بزرگی برای ما است تا با فعالیت در عرصه کشاورزی بتوانیم گام‌های اساسی در خودکفایی محصولات این بخش برداریم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : تسنیم