ممکن است ضعف داشته باشم، اما خواب‌آلود نیستم/ خلیفه‌کشی نباید در بدنه‌ی شهرداری رسم شود
ممکن است ضعف داشته باشم، اما خواب‌آلود نیستم/ خلیفه‌کشی نباید در بدنه‌ی شهرداری رسم شود

فرج قلیزاده با اشاره به مطلبی که در انتقاد به سازمان ورزش شهرداری نوشته بود و پاسخ یکی از رسانه‌ها به این متن، گفت: بنده ممکن است ضعف‌هایی داشته باشم اما خواب‌آلود نیستم و بسی جای تاسف دارد که رسانه‌ای عضو شورای شهر را خواب‌آلود خطاب می‌کند.

به گزارش خبرنگار عصر، فرج محمد قلیزاده امروز در جلسه شورای شهر تبریز اظهار کرد: مدتی است که شهرداری تبریز تعدادی از اصحاب رسانه و اهالی قلم را جذب کرده و این افراد با پول شهرداری رسانه‌هایی را تاسیس و یا رسانه‌های خود را تقویت می‌کنند. این افراد حفظ می‌شوند تا زمان انتقاد از شهرداری، بی‌محابا فرد منتقد را مورد حمله و هجمه قرار دهند.

وی افزود: خلیفه‌کشی نباید رسم شود. داعش توسط جوامع غربی علیه شرق و بخصوص ایران ایجاد شد اما امروز همین داعشی‌ها برگشتند و امنیت غرب را تحت‌الشعاع قرار دادند فلذا کسانی که از این اصحاب رسانه بهره می‌برند فراموش نکنند که این افراد به‌منزله‌ی تیغ‌های چند لبه هستند بطوریکه اگر امروز علیه مخالفان استفاده می‌شوند ممکن است روزی لبه‌ی شمشیر سمت همین حامیان‌شان باشد.

قلیزاده با اشاره به مطلبی که در انتقاد به سازمان ورزش شهرداری نوشته بود و پاسخ یکی از رسانه‌ها به این متن، گفت: بنده ممکن است ضعف‌هایی داشته باشم اما خواب‌آلود نیستم و بسی جای تاسف دارد که رسانه‌ای عضو شورای شهر و نماینده مردم را خواب‌آلود خطاب می‌کند.

عضو شورای شهر تبریز، تصریح کرد: این باید از لحاظ قانونی و حقوقی پیگیری شود که فردی چگونه هم در دفتر شهردار و روابط عمومی شهرداری رفت‌وآمد دارد و هم علیه نماینده مردم قلم می‎زند و توهین می‎کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شهردار تبریز باید این موضوع را پیگیری کند و اگر چنین بداخلاقی‌هایی در بدنه‌ی شهرداری نهادینه شود، کلیت شورا و انتقاد و نظارت از بین خواهد رفت.

انتهای پیام/