نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی از ممنوعیت ورود بانوان چادری به جلسه آزمون استخدامی در مرند انتقاد کرد.

به گزارش عصرتبریز، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم در سومین همایش حجاب و عفاف ویژه مدیران مهد‌های کودک سراسر استان گفت: زن مسلمان که همواره باعث تحکیم بنیان‌های اعتقادی در جامعه است، می‌تواند بهترین راهکار تقابلی برای مبارزه با فرهنگ و تهاجم دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، با توجه به آیات قرآنی، حجاب انسان را از شر افراد بد سرشت حفظ می‌کند.

اهم سخنان امام جمعه تبریز به شرح زیر است:

*ترویج بی بند و باری در جامعه‌ی اسلامی را یکی از مصادیق تهاجم فرهنگی دشمنان است.

*مدگرایی یکی از مسائلی است که دشمن آن را برای از بین بردن حجاب به کار می‌برد.

*در برخی خیابان‌های تهران افرادی با ظاهری نامناسب تنها مختص ترویج بی‌حجابی رفت و آمد می‌کنند.

*دشمنان از طریق ماهواره و رسانه‌های معاند می‌خواهد مد روز را در جامعه اسلامی حاکم کند، باید خیلی مراقب باشیم.

*امروزه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران دارای برنامه وسیعی برای نابودی حجاب هستند.

*افراد ضد دین در رسانه‌های معاند روزی را با عنوان روز سفید اعلام می‌کنند تا دختران در این روز کشف حجاب کنند، این هجمه‌ی وارد شده از سوی دشمن علیه حجاب است؛ چرا که آثار موثر حجاب را در جامعه ما مشاهده کرده و همواره از آن هراس دارند.

*متاسفانه چند روز پیش در شهرستان مرند افرادی چادری که برای گزینش استخدام و ورود به جلسه استخدام در محل آزمون حاضر شده بودند، با ممنوعیت ورود روبه‌‌رو شدند و بعضی از مسوولان مربوطه ورود چادر برای آزمون را ممنوع اعلام کردند.

*این کار جلوگیری از حجاب و چادر بوده و بنده در به صراحت اعلام کردم که آموزش و پرورش این موضوع را بررسی کرده و با خاطیان برخورد کند و اگر تا پنج‌شنبه نتیجه نهایی را به بنده اعلام نکنند، در نماز جمعه از تریبون رسمی اعلام خواهم کرد.

انتهای پیام/