اقتصاد مقاومتی تنها نسخه شفابخش بهبود شرایط اقتصادی کشور است
اقتصاد مقاومتی تنها نسخه شفابخش بهبود شرایط اقتصادی کشور است

جانشین فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه اگر به فرمایشات مقام معظم رهبری عمل می‌کردیم الان وضعیت اقتصادی کشور این‌گونه نبود، گفت: در حال حاضر اقتصاد مقاومتی تنها نسخه شفابخش بهبود شرایط اقتصادی کشور است.

به گزارش عصرتبریز، سردار اصغر عباسقلی‌زاده با اشاره به اینکه دوران دفاع مقدس تنها جنگ بین ایران و عراق نبود بلکه جنگ جهانی را تجربه کرده‌ایم، اظهار داشت: اگر کسی به هشت سال جنگ تحمیلی این‌گونه بنگرد که جنگ فقط بین ایران و عراق بود این تفکر ظلم به شهدا، عزت انقلاب، نظام و دستاوردهای انقلاب است.

وی افزود: در دوران هشت سال جنگ تحمیلی از ۱۸ کشور اسیر شده بودند این در حالی است که ما در دوران دفاع مقدس با تمام جبهه استکباری غرب و شرق می‌جنگیدیم و اما شوروی سابق تمام و کمال از رژیم بعث عراق که در رأس آن صدام ملعون حضور داشت حمایت می‌کرد.

جانشین فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان‌شرقی، اصلی‌ترین عامل پیروزی رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس را اتحاد و انسجام ملت ایران عنوان کرد، گفت: اگر به محل سکونت شهدای دوران دفاع مقدس نگاه کنیم بیش از ۷۰ درصد شهدا بسیجیانی از شهرهای مختلف و روستاها و اقشار مردمی بودند.

عباسقلی‌زاده بابیان اینکه تا قیام قیامت بشر مجبور است تا در جبهه حق یا باطل بماند، گفت: مهم این است که در شرایط فعلی به تکلیف و وظایفی که داریم به آن عمل کنیم.

وی در ادامه سخنان خود تبعیت محض از ولایت مطلق فقیه را مهم و ضروری برشمرد و بیان داشت: اگر مقام معظم رهبری به پاسداران سپاه اسلام دستور نمی‌دادند تا تروریست‌های داعش را خارج از مرزهای کشور نابود نکنند شاید اکنون در داخل مرزهای کشورمان با داعشی ها روبرو می‌شدیم.

جانشین فرمانده سپاه عاشورا اضافه کرد: حال که شاهد وضعیت عراق و سوریه را می‌بینیم باید قبول کنیم که وضعیت بحران جنگ عراق و سوریه در حقیقت از سوی آمریکا و هم‌پیمانانش برای ایران طراحی‌شده بود.

عباسقلی‌زاده با تأکید بر اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی بیش از ۱۰ سال است که فریاد اقتصاد مقاومتی سر می‌دهند در حالی که اگر به فرمایشات ایشان عمل می‌کردیم الان وضعیت اقتصادی کشور این‌گونه نبود، افزود: در حال حاضر اقتصاد مقاومتی تنها نسخه شفابخش بهبود شرایط اقتصادی کشور است.

وی بیان داشت: آن زمانی که ایران به کمترین و کوچک‌ترین امکانات و تجهیزات نیازمند بود ولی اکنون توانسته‌ایم با همت جوانان و نخبگان غیور ایرانی به امکانات و تجهیزاتی که نیاز داریم دست‌یابیم و خودکفا شویم.

جانشین فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان‌شرقی، پیروی از اشخاص، احزاب و تفرقه‌افکنی را از جمله مهم‌ترین مشکلات کشور دانست، گفت: برنده‌ترین سلاح دشمنان ایجاد اختلاف و تفرقه بین تمامی اقشار مردمی است.

عباسقلی‌زاده با اشاره به اینکه در حال حاضر اصلی‌ترین مشکل کشور عدم تبعیت محض از تمامی فرامین ولایت‌فقیه است، بیان کرد: فرمان هشت ماده‌ای مبارزه با اختلاس گران، شناسایی مجرمین و محتکرین و غیره ۱۵ سال قبل از سوی مقام معظم رهبری صادر شده اما متأسفانه تا به حال آن‌طور که انتظار می‌رفت دستگاه‌های ذی‌ربط نتوانستند فرمان ولایت را اجرایی کنند.

وی ابراز کرد: دیگر آن زمان نیست که دشمنان هرچه می‌گویند ما با جان و دل آن را پذیرفته و جمهوری اسلامی را در برابر کوچک‌ترین تهدیدی آسیب‌پذیر کنیم در حالی که دشمن منتظر غفلت ایرانیان در حوزه مختلف من‌جمله نظامی، اقتصادی و فناوری است.

جانشین فرمانده سپاه عاشورا با ذکر اینکه افزایش توان موشکی که سپاه پاسداران به آن دست‌یافته قدرتی بازدارنده است، گفت: سپاه موشک‌های نقطه زن طراحی کرده که در منطقه یا حتی در دنیا نظیر ندارد در حالی که آمریکایی‌ها با ترس از قدرت موشکی ایران، می‌خواهند جمهوری اسلامی خلع سلاح کنند ولی سپاه پاسداران با ارتقاء قدرت نظامی و موشکی به خود افتخار می‌کند که توانسته در برابر مزدورانی چون آمریکا از اسلام و نظام با افتخار دفاع کند.

عباسقلی‌زاده خاطرنشان کرد: همین آمریکایی که مدعی حقوق بشر است اگر پرونده اعمال اش در دنیا باز شود همه خواهند دید که در هر کجای دنیا همانند عراق، سوریه، لیبی و سایر کشورهای اسلامی اگر اتفاق غیر متعارفی افتاده پای آمریکایی‌ها در میان است.

وی با اشاره به بدعهدی آمریکا در بحث برجام، گفت: آمریکایی از برجام به‌صورت یک‌جانبه خارج شدند در حالی که قول داده بود به توافق بین‌المللی پایبند باشند نه‌تنها پایبند نبودند بلکه تحریم‌های جدیدی نیز علیه ملت ایران اعمال کردند.

جانشین فرمانده سپاه عاشورا یادآور شد: اگر این‌گونه فکر کنیم که دوستی با آمریکا و اسرائیل به مشکلات کشور خاتمه می‌دهد سخت در اشتباه هستیم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : تسنیم