پشت پرده واگذاری ماشین سازی به خطیبی
پشت پرده واگذاری ماشین سازی به خطیبی

ماجرای مالکیت باشگاه ماشین سازی وارد فاز جدیدی شده که بازهم همانند وهله های قبل کم حرف و حدیث نیست!

به گزارش خبرنگار عصر، در حالی که چند روز پیش شاهد واگذاری باشگاه ماشین سازی تبریز به رسول خطیبی بودیم، اینک برخی اخبار حاکی از آن است که اقداماتی برای بازگرداندن باشگاه به کارخانه ماشین سازی در حال انجام است. در این میان ابهامات بزرگی به وجود آمده که مهمترین آنها نوع واگذاری باشگاه ماشین سازی به رسول خطیبی است. در حالی که هیچ سند رسمی تا کنون در مورد واگذاری باشگاه ماشین سازی به رسول خطیبی منتشر نشده، سرمربی سابق تیم های تراکتورسازی، ماشین سازی و گسترش فولاد در حال بستن تیم مورد نظر خود برای لیگ دسته اول فصل آینده است که سرمربیگری آن را برادرش حسین بر عهده خواهد داشت.

به دنبال واگذاری باشگاه ماشین سازی به رسول خطیبی، تعداد زیادی از هواداران قدیمی این باشگاه اعتراض خود را به این اتفاق با حضور در هیات فوتبال استان و گفت و گوی مستقیم با رئیس این هیات اعلام کردند. پس از این موضوع طبق خبرهایی که از منابع آگاه کسب شد، به نظر می رسد که باید منتظر تحولات دیگری نیز در باشگاه ماشین سازی باشیم. در این میان به نظر می رسد که مالکیت ماشین سازی توسط رسول خطیبی خیلی زود به پایان برسد چرا که تلاش هایی در این زمینه در حال انجام است.

گفتنی است که محمدرضا زنوزی، مالک سابق باشگاه ماشین سازی (پیش از واگذاری باشگاه به رسول خطیبی) نسبت به بازگشت باشگاه به کارخانه نظر مساعدی دارد هر چند مسئولان کارخانه در طول ماه های اخیر آن گونه که باید برای تملک باشگاه ابراز علاقه نکرده اند. یکی از نکات قابل توجه در مورد وضعیت فعلی باشگاه ماشین سازی این است که با توجه به عدم کتبی شدن مالکیت خطیبی و یا حداقل رسانه ای نشدن آن، برخی ها او را نماینده زنوزی در ماشین سازی می دانند و بر این عقیده اند که مالک سابق ماشین سازی همچنان این باشگاه را در تملک خود دارد.

انتهای پیام/