مظفری: شرکت برق حق قطع خارج از برنامه برق واحدهای تولیدی را ندارد
مظفری: شرکت برق حق قطع خارج از برنامه برق واحدهای تولیدی را ندارد

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی با بیان اینکه شرکت برق حق قطع خارج از برنامه برق واحدهای تولیدی را ندارد، نسبت به بررسی قطعی برق شهرک های صنعتی استان دستور ویژه ای به دادستان تبریز صادر کرد.

به گزارش عصرتبریز، حجت‎الاسلام والمسلمین حکمتعلی مظفری در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی در شهرک صنعتی شهید سلیمی، اظهار داشت:‌ با توجه به خسارت های سنگینی که قطعی برق بدون اطلاع رسانی قبلی به واحدهای تولیدی تحمیل می کند قطع این چنینی به هیچ وجه قابل قبول نیست.

وی افزود: شرکت برق باید ظرف یک هفته نسبت به ارایه برنامه قطعی معین و مشخص شهرک های صنعتی اقدام کند، در غیر این صورت برابر قانون برخورد قضایی صورت می گیرد.

مظفری با اشاره به مشکلات مالیاتی و تامین اجتماعی واحدهای تولیدی، گفت: ‌اینکه در شرایط اقتصادی فعلی در قبال دیرکرد چند روزه پرداخت حق بیمه واحدهای تولیدی را جریمه کنیم منصفانه نیست، واحدهای تولیدی سنگر جنگ اقتصادی با دشمن هستند و باید برابر اختیارات برخورد مهرآمیزی با آن ها داشته باشیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: عزم راسخ برای حل مشکلات واحدهای تولیدی در اغلب دستگاه های اجرایی وجود دارد و مدیران واحدهای تولیدی هم در شرایط موجود نسبت به کشور و آینده آن احساس مسئولیت دارند.

انتهای پیام/