جاده دسترسی آسایشگاه باباباغی نیازمند توجه و رسیدگی
جاده دسترسی آسایشگاه باباباغی نیازمند توجه و رسیدگی

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: شهرداری، شورای شهر تبریز و اداره کل راه و شهرسازی بطور اضطراری به جاده دسترسی آسایشگاه باباباغی رسیدگی کنند.

به گزارش عصرتبریز، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در بازدید آسایشگاه باباباغی گفت: بمناسبت هفته تامین اجتماعی و بهزیستی برای دومین بار در طول یکسال گذشته از آسایشگاه باباباغی بازدید و از نزدیک در جریان روند درمان و‌ مشکلات ساکنین این آسایشگاه قرار می‎گیرم.
وی افزود: پرستاران و پرسنل این آسایشگاه که بطور مستقیم با بیماران در ارتباط هستند واقعا کار خدایی انجام می دهند و اجرشان با خدا است.

امام جمعه تبریز ادامه داد: واقعا پرستاری از بیماران این آسایشگاه کاری بسیار سخت است.

آل هاشم در ادامه به راه دسترسی آسایشگاه باباباغی تبریز نیز اشاره کرد و گفت: آسفالت جاده دسترسی باباباغی مشکلاتی دارد که از شهردار تبریز، اعضای شورای شهر و اداره کل راه و شهرسازی تقاضا دارم در اسرع وقت و بطور اضطراری به این مسئله رسیدگی کنند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: امیدوارم با حل شدن مشکل آسفالت راه دسترسی این مجموعه، خیرین بتوانند براحتی به این مجموعه رفت و آمد بکنند.

وی در پایان با اشاره به فعالیت خیرین سلامت در این حوزه، خاطرنشان کرد: خیرین سلامت در استان آدربایجان شرقی فعالیت های بزرگ و چشمگیری داشته اند و امیدواریم به آسایشگاه باباباغی نیز توجه ویژه داشته باشند.

انتهای پیام/