اعزازی: حفظ پتانسیل‎های روستایی برگ برنده هر استان است
اعزازی: حفظ پتانسیل‎های روستایی برگ برنده هر استان است

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: حفظ پتانسیل های روستایی برگ برنده هر استان است و هر استانی بتواند از این پتانسیل استفاده کند، می‎تواند بیشتر به توسعه یافتگی نزدیک شود.

ضیاءالله اعزازی در گفتگو با خبرنگار عصر در مورد حفظ کاربری اراضی استان، اظهار داشت: استان آذربایجان‎شرقی یکی از مراکز مهم کشاورزی در ایران بوده و مورد توجه نمایندگان مجلس نیز هست اما مشکل اصلی در مرحله اجرا و برخورد با تغییر دهندگان کاربری اراضی است زیرا ما بعد از دست دادن مراتع و پتانسیل هایمان دست به کار می‎شویم.

وی افزود: خوشبختانه با جلسه هایی که با مسئولین استان و عوامل قضائی و جهاد کشاورزی داشتیم در صدد حل مشکل نظارت و برخورد با خاطیان و تغییر دهندگان کاربری اراضی هستیم.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حفظ پتانسیل های روستایی، ابراز داشت: حفظ پتانسیل های روستایی برگ برنده هر استان است و هر استانی بتواند از این پتانسیل استفاده کند، می‎تواند بیشتر به توسعه یافتگی نزدیک شود.

اعزازی در پایان خاطرنشان کرد: دولت انصافا حمایت لازم را در جهت استفاده از پتانسیل روستایی انجام می‎دهد ولی متاسفانه در کارزار عمل دچار مشکلات بسیاری هستیم که باید با نظارت و سخت گیری های لازم این مشکل حل شود چراکه بودجه‎ای که استان آذربایجان‎شرقی می‎رسد باید با تامل بیشتری پخش شود.

انتهای پیام/