متخلفان بازار خودرو مخل نظام اقتصادی هستند/ حکم مخلین نظام اقتصادی اعدام است
متخلفان بازار خودرو مخل نظام اقتصادی هستند/ حکم مخلین نظام اقتصادی اعدام است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: باید با برخی از متخلفان بازار خودرو به عنوان مخل نظام اقتصادی با اشد مجازات برخورد شود، حکم مخلین نظام اقتصادی اعدام است.

به گزارش عصرتبریز، نادر قاضی‌پور با اشاره به اختلالات به وجود آمده در بازار خودرو و اختلاف قیمت برخی محصولات از کارخانه تا بازار، اظهار داشت: در اختلالات به وجود آمده در بازار خودرو میلیاردها تومان پول به جیب برخی افراد رفت که باید از حلقوم آنها بیرون کشیده شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید به مشتری در خردادماه خودرو با قیمت ۲۰۰ میلیون تومان تحویل داده می‌شد که این اتفاق صورت نگرفت و همان محصول با قیمت ۶۰۰ میلیون تومان به بازاریان داده شد، گفت: در آشفتگی بازار واردکنندگان خودرو خارجی ۴۰۰ میلیون تومان از یک خودرو درآمد کسب کردند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در خصوص اینکه عملکرد دستگاه‌های نظارتی در این زمینه چگونه بوده است، گفت: توجه دستگاه‌های نظارتی بیشتر بر روی تخلفات صورت گرفته در زمینه ثبت سفارش واردات خودرو بود که امیدواریم به این امر مهم نیز رسیدگی کنند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلام با تاکید بر اینکه تعزیرات حکومتی حتما باید موضوع تخلفات بازار خودرو ورود کند، عنوان کرد: بازرسی وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده باید گزارش‌های خود را ارئه و تعزیرات حکومتی نیز باید حکم لازم را صادر کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه متخلفان و سودجویان بازار خودرو همان افرادی هستند که در زمینه واردات نیز تخلفاتی را داشتند، خاطرنشان کرد: باید با برخی از متخلفان بازار خودرو به عنوان مخل نظام اقتصادی با اشد مجازات برخورد شود، حکم مخلین نظام اقتصادی اعدام است.

انتهای پیام/