واکنش کریمی و دارودسته اش به تصمیم زنوزی چه خواهد بود؟
واکنش کریمی و دارودسته اش به تصمیم زنوزی چه خواهد بود؟

اولین تنش پس از واگذاری سهمیه گسترش به ماشین سازی واکنش گسترشی ها به این اتفاق پیش بینی می شود.

به گزارش عصرتبریز، طبق توافقی که روز گذشته بین رسول خطیبی و محمدرضا زنوزی انجام پذیرفت، سهمیه لیگ برتری باشگاه گسترش فولاد تبریز به باشگاه ماشین سازی تبریز منتقل شد. به این ترتیب گسترش فولاد که چند هفته ای است تمرینات خود را برای حضور در لیگ برتر آغاز کرده بود اینک به یک تیم دسته اولی تبدیل شده است. بسیاری از ستاره های گسترش فولاد چندی پیش با توجه به بلاتکلیفی باشگاه، از جمع آبی ها جدا شدند. آنهایی هم که ماندند چند هفته ای است که زیر نظر فیروز کریمی و دستیارانش در حال تمرین هستند. از مدت ها پیش مشخص بود که سهمیه لیگ برتری گسترش فولاد واگذار خواهد شد اما آبی ها امیدوار بودند که در نهایت معادلات به گونه ای رقم بخورد که شرایط برای ماندنشان در لیگ برتر فراهم شود. این اتفاق اما رخ نداد و اینک ماشین سازی که سال گذشته پس از واگذاری به زنوزی، هم خانه اجباری گسترش در بنیان دیزل شده بود، سهمیه لیگ برتری این تیم را نیز به دست آورد.

فیروز کریمی، سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز که فصل گذشته عملکرد بسیار خوبی در این تیم داشت، بارها نارضایتی خود را نسبت به شرایط باشگاه به گوش مسئولین رسانده بود. این نارضایتی اما هیچ گاه رسانه ای نشده بود. حال در شرایط فعلی باید دید واکنش فیروز کریمی و دستیارانش به واگذاری امتیاز لیگ برتری گسترش فولاد به ماشین سازی چه خواهد بود؟ آنها با این اتفاق به یک باره از اعضای کادر فنی یک  تیم لیگ برتری به اعضای کادر فنی یک تیم دسته یکیِ بلاتکلیف تنزل خواهند یافت. این به هیچ عنوان ایده آل کریمی و دارودسته انش نیست. آنها سال گذشته از برنامه های بلند مدت خود در گسترش فولاد صحبت کرده بودند ولی اینک عملا تمامی این برنامه های نقش بر آب شده است.

بی شک اولین تنش پس از واگذاری سهمیه گسترش فولاد به ماشین سازی، واکنش اعضای باشگاه گسترش فولاد و در راس آن کادر فنی این باشگاه خواهد بود. حال باید دید این اتفاق به چه سبک و سیاقی انجام می گیرد و آیا حواشی پیرامون ماشین سازی و گسترش فولاد همچنان ادامه خواهد داشت یا خیر؟

انتهای پیام/