شهین‎باهر: هدف اصلی شهرداری شفاف سازی است/ انتقادهای صادقانه و بدون غرض را با دل و جان می‎پذیرم
شهین‎باهر: هدف اصلی شهرداری شفاف سازی است/ انتقادهای صادقانه و بدون غرض را با دل و جان می‎پذیرم

شهردار تبریز گفت: هدف اصلی شهرداری تبریز شفاف سازی قراردادهای شهری است.

به گزارش عصرتبریز، ایرج شهین باهر صبح امروز در صحن علنی شورای شهر تبریز با بیان این مطلب اظهار کرد: طرح شفاف سازی قراردادها توسط خود شهرداری به شورای شهر پیشنهاد شده که شهرداری تبریز در این راستا اقدامات موثری انجام داده است.

وی افزود: آیتم های قرارداد در پرتال شهرداری تبریز قابل رویت است اما اگر شورای شهر تبریز آیتم های دیگری مورد نظرشان است، ما می‎توانیم این آیتم ها را اضافه کنیم.

شهردار تبریز در پاسخ به انتقاد یکی از اعضای شورای شهر، تصریح کرد: شهرداری کلانشهر تبریز ۱۳ هزار پرسنل دارد و ممکن است برخی اعضای محترم شورای شهر نسبت به عملکرد آنان انتقاداتی داشته باشند.

وی ادامه داد: بدیهی است که نمی‎توان با تک تک این افراد برخورد کرد اما اگر انتقاد بجا باشد باید شنیده شود و اگر انتقاد غیرقانونی باشد، باید از مراجع قانونی اقدام شود.

شهین باهر با بیان اینکه شهرداری تبریز بارها مورد هجمه و حاشیه‎سازی‎های فراوان قرار گرفته، خاطرنشان کرد: بنده انتقادهای صادقانه و بدون غرض را با دل و جان می‎پذیرم اما وقتی انتقادات بر علیه شهرداری و مدیرانش غیرمنصفانه و توهین آمیز است چرا برخی از آقایان اعتراض نمی‎کنند.

انتهای پیام/