برخی رسانه‎ها توسط شهرداری برای حمله به منتقدان مورد استفاده قرار می‎گیرند
برخی رسانه‎ها توسط شهرداری برای حمله به منتقدان مورد استفاده قرار می‎گیرند

عضو شورای شهر تبریز با انتقاد از عملکرد برخی اصحاب رسانه شاغل در شهرداری گفت: برخی رسانه‎ها در شهرداری تقویت شده‎اند و به صورت ابزاری برای حمله به منتقدان مورد استفاده قرار می‎گیرند.

به گزارش عصرتبریز، فرج قلیزاده در تذکر میان دستور جلسه صبح امروز شورای شهر، با بیان اینکه برخی رسانه ها یا در مجموعه شهرداری متولد یا تقویت شده‎اند، اظهار کرد: این رسانه‎ ها هر زمان که نیاز باشد هر کسی که انتقادی از مدیران انجام دهد را زیر بار انتقاد می‎گیرند.

وی با تاکید بر اینکه توانایی دفاع از خودم را هم به صورت قلمی و قانونی دارم، گفت: نگذاریم خلیفه کشی در شهر باب شود.

این عضو شورای شهر تبریز افزود: به آقای شهردار عرض می‎کنم در نظر داشته باشید که بلاخره یک روز در این پست‎ها نخواهیم بود و احتمال دارد آن روز به خود شما هم حمله کنند.

وی در بخش دیگری از تذکرش به موضوع لایحه ایجاد شفافیت در قراردادهای شهرداری اشاره کرد و گفت: دو بار در شورای شهر تصویب شده است که کلیه قراردادهای شهرداری به صورت مشروح باید در پورتال شهرداری و شورای شهر قرار گیرد ولی تاکنون این اتفاق رخ نداده است.

قلیزاده تصریح کرد: شهرداری باید به مصوبات شورای شهر عمل کند و تمام قراردادها را به اطلاع عموم برساند، مخصوصا قرارداد مسابقه شطرنج که مسائل مختلفی در آن وجود دارد.

انتهای پیام/