سخنگوی سازمان منطقه آزاد ارس از بازگشایی جاده مرزی آذربایجان شرقی- آذربایجان غربی و مسیر منتهی به کلیسای سنت استپانوس خبر داد. به گزارش  عصر تبریز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، مختار خوش پیمان با اعلام این خبر افزود: حادثه طبیعی ریزش کوه در جاده […]

سخنگوی سازمان منطقه آزاد ارس از بازگشایی جاده مرزی آذربایجان شرقی- آذربایجان غربی و مسیر منتهی به کلیسای سنت استپانوس خبر داد.

به گزارش  عصر تبریز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، مختار خوش پیمان با اعلام این خبر افزود: حادثه طبیعی ریزش کوه در جاده مرزی در جلفا و در مسیر دسترسی به جاذبه های گردشگری در بامداد روز ۱۲ اردیبهشت موجب مسدود شدن این مسیر شده بود که با تلاش های شبانه روزی خدمات شهری معاونت فنی و عمرانی منطقه آزاد ارس بازگشایی شد.

وی افزود: صخره بسیار بزرگ آوار شده در جاده بعد از تلاش های شبانه روزی و استفاده از امکانات و ماشین آلات مورد نیاز، با هزینه ای بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال جمع آوری شد.

وی از تلاش های شبانه روزی خدمات شهری سازمان منطقه آزاد ارس تقدیر کرده و گفت: از تلاش ها و پیگیری های اداره راهداری، فرمانداری و پلیس راهور برای بازگشایی این مسیر تشکر می کنیم.