عصر تبریز: عضو فراکسیون محیط زیست مجلس با بیان اینکه برخی عامدانه اقدام به جنگل‌سوزی می‌کنند، گفت: برخی سودجویان از طریق خشک‌کردن علف‌ها، ریختن گازوئیل پای درختان یا آتش زدن جنگل‌ها اقدام به بایر کردن زمین‌ها برای ساخت‌وساز می‌کنند. جنگل‌سوزی عمدی، رویه‌ای برای زمین‌خواری موید حسینی صدر در گفتگو با فارس، درباره آتش‌سوزی جنگل‌ها گفت: […]

عصر تبریز: عضو فراکسیون محیط زیست مجلس با بیان اینکه برخی عامدانه اقدام به جنگل‌سوزی می‌کنند، گفت: برخی سودجویان از طریق خشک‌کردن علف‌ها، ریختن گازوئیل پای درختان یا آتش زدن جنگل‌ها اقدام به بایر کردن زمین‌ها برای ساخت‌وساز می‌کنند.
جنگل‌سوزی عمدی، رویه‌ای برای زمین‌خواری
موید حسینی صدر در گفتگو با فارس، درباره آتش‌سوزی جنگل‌ها گفت: برخی از افراد برای زمین‌خواری و ساخت و سازهای غیرمجاز در جنگل‌ها اقدام به سوزاندن جنگل‌ها می‌کنند.
عضو فراکسیون محیط زیست مجلس افزود: هم‌اکنون برخی افراد سودجو از طریق خشک‌کردن علف‌ها، ریختن گازوئیل پای درختان یا آتش زدن جنگل‌ها اقدام به بایر کردن زمین‌ها می‌کنند.
وی اظهار داشت: در حال حاضر وضعیت زمین در کشور ما خوب نیست و یک عده در داخل شهرها نیز باغات را خشک می‌کنند و یا در حاشیه رودخانه‌ها اقدام به ساختمان‌سازی می‌کنند.
حسینی صدر با بیان اینکه برخی به صورت عمدی جنگل‌ها را خشک می‌کنند، گفت: برای مقابله با آنها قانون کم نداریم ولی سهل‌انگاری وجود دارد. بنده در فکر این هستم که قانون تشدید مبارزه با زمین‌خواران را مطرح کنم تا ان شاء‌الله تصویب شود.