شجاعی و دژاگه با موافقت توشاک جذب شدند/ در حال مذاکره با یک مهاجم خارجی هستیم
شجاعی و دژاگه با موافقت توشاک جذب شدند/ در حال مذاکره با یک مهاجم خارجی هستیم

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه شجاعی و دژاگه با موافقت توشاک جذب شدند، گفت: در حال مذاکره با یک مهاجم خارجی هستیم که ان‌شاالله تا سه الی چهار روز آینده به تیم ملحق خواهد شد.

به گزارش خبرنگار عصر، صادق درودگر با اشاره به توافق اشکان دژاگه و مسعود شجاعی با باشگاه تراکتورسازی، اظهار کرد: خوشبختانه روز گذشته با تلاش چندین روزه مالک و مجموعه باشگاه تراکتورسازی موفق به انجام توافق با این دو بازیکن شدیم و از آن جهت که هر دو بازیکن قصد ادامه حضور در فوتبال اروپا را داشتند جذب آن‌ها کار بسیار دشواری بود.

وی افزود: از هفته آینده شجاعی و دژاگه در اختیار تیم خواهند بود.

قرارداد دژاگه و شجاعی نجومی نیست!

مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که آیا قراردادهای نجومی با این دو ستاره تیم ملی منعقد شده یا خیر؟ گفت: رقم قرارداد باشگاه با این دو بازیکن منطقی بوده بطوریکه در مقایسه با قرارداد بازیکنان ملی‌پوش سایر تیم‌ها که حتی سابقه‌ی کاپیتانی تیم ملی را همچون شجاعی و دژاگه ندارند، رقم قابل توجهی نیست.

وی با اشاره به شخصیت حرفه‌ای این دو بازیکن ملی‌پوش، افزود: هر دو بازیکن را متقاعد به عقد قراردادی سه ساله کرده‌ایم چراکه مسعود شجاعی ۳۴ ساله و اشکان دژاگه ۳۲ ساله حداقل سه الی چهار سال می‌توانند در سطح حرفه‌ای، فوتبال بازی کنند.

شجاعی و دژاگه با موافقت توشاک جذب شدند

وی در پاسخ به این سوال که آیا دژاگه و‌ شجاعی با تصمیم و نظر مستقیم جان توشاک جذب شده‌اند؟ گفت: آقای مهاجری که مدیر فنی تیم هستند مذاکراتی با توشاک در این خصوص انجام داده بودند و خوشبختانه سرمربی تیم نیز موافقت کرده است.

جذب یک مهاجم خارجی دیگر در روزهای آینده

درودگر یادآور شد: یک سهمیه جذب بازیکن داخلی و یک سهمیه بازیکن خارجی داریم و هم‌اکنون در حال مذاکره با یک مهاجم خارجی هستیم که ان‌شاالله تا سه الی چهار روز آینده به تیم ملحق خواهد شد.

انتهای پیام/