امام جمعه تبریز موفقیت دانش‎آموزان تبریزی را تبریک گفت
امام جمعه تبریز موفقیت دانش‎آموزان تبریزی را تبریک گفت

طی تماس‌های تلفنی جداگانه؛ نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی کسب رتبه های برتر کنکور را به دانش آموزان تبریزی و خانواده های آنها گفت.

به گزارش عصرتبریز، حجت‎الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‎هاشم در تماس تلفنی با عرفان آبادی فرد نفر سوم، سارا کمالی زنوزی نفر پنجم و پریا وریزاد ایلخچی نفر دهم گروه تجربی کنکور سال۹۷ از تبریز برای آنان سلامتی و دوره تحصیلی سرشار از برکت و موفقیت مسئلت کرد.

امام جمعه تبریز خطاب به این دانش آموزان گفت: خبر افتخارآفرین شما در آزمون سراسری سال۹۷ و کسب رتبه های برتر ۳ ، ۵ و ۱۰رشته علوم تجربی باعث مسرت و سربلندی مردم عزیز آذربایجان شرقی شد، باعث مباهات و افتخار همه آذربایجانی هاست که ۳ رتبه برتر آزمون سراسری از آن دانش آموزان تبریزی شده است. بی شک احراز این رتبه ها نشانگر عنایت الهی، لیاقت و تلاش بی شائبه معلمان گرامی، دانش آموزان و خانواده های محترمشان بوده است.

وی افزود: خدا را شاکریم که تاریخ علمی این استان صفحات زرین کم ندارد و از دیرباز نام دانشجویان نخبه آذربایجانی بر پیشانی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی نقش بسته است. یقین دارم با ایجاد فرصت های برابر علمی و آموزشی در آینده، شاهد درخشش و موفقیت های مشابه برای بسیاری از دانش آموزان این استان خواهیم بود.

آل‎هاشم ادامه داد: اینجانب ضمن ابراز خرسندی از این رویداد علمی مبارک کسب این موفقیت های ارزشمند را به نخبگان عزیز و خانواده های محترم و معلمان دلسوز و فداکار آنان تبریک و شادباش عرض می نمایم.

همچنین امام جمعه تبریز در تماس های جداگانه ای کسب مقام اول کشوری حفظ قرآن کریم را به دانش آموز رها مرسلی و کسب مدال نقره المپیاد جهانی شیمی را به دانش آموز مهدی جعفرزاده تبریک گفت و برای آنها هم آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/