مذاکره با آمریکا به معنای تسلیم نیست/ با برداشتن حصر مردم را یک‌دل کنیم
مذاکره با آمریکا به معنای تسلیم نیست/ با برداشتن حصر مردم را یک‌دل کنیم

عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت: کسانی که مذاکره را تسلیم تلقی می کنند سخت در اشتباه هستند، در سیاست سفید و سیاه نداریم، حد وسط هم داریم و خواسته اکثریت مردم نیز مذاکره است.

به گزارش عصرتبریز، شهاب الدین بی مقدار در خصوص پیشنهاد ترامپ برای مذاکره با ایران و واکنش ایران در برابر آن با بیان اینکه هیچ وقت با  مذاکره ضرر نخواهیم کرد، افزود: کسانی که مذاکره را تسلیم تلقی می کنند سخت در اشتباه هستند. در سیاست سفید و سیاه نداریم، حد وسط هم داریم. خواسته اکثریت مردم نیز مذاکره  است و اگر بخواهیم مشکلات مردم حل شود بهتر است مذاکره کرده و باصلح زندگی کنیم.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر عنوان کرد: در زمان جنگ نیز اگر به موقع جنگ راتمام می کردیم به نفع مردم بود، ولی با گزارشات غلط که ارائه می دادند مشکلات مردم افزایش یافته بود و دولت نیز بودجه کافی برای حل آنها نداشت.

مردم خواهان مذاکره با آمریکا هستند

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به صحبت‌های ترامپ که اعلام کرده آماده مذاکره با ایران است، گفت: ایران نیز باید اعلام کند که آمادگی لازم برای مذاکره را دارد. مردم با مراجعه به ما خواستار مذاکره هستند و در برخی شرایط باید از مردم نظرسنجی کرده و رفراندوم برگزار کنیم.

نه آمریکا و نه روسیه اگر پای منافع ملی شان باشد به عهدی که بستند وفا نمی‌کنند

وی با بیان اینکه نه آمریکا و نه روسیه اگر پای منافع ملی شان باشد به عهدی که بستند وفا نمی‌کنند، تصریح کرد: ایران کشوری قدرتمند است و اگر درداخل نیز با اعطای عفو عمومی و برداشتن حصر مردم را یک‌دل کنیم، می توانیم قدرت بیشتری نسبت به شرایط فعلی داشته باشیم.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس اظهار کرد: آمریکا دوست دارد در منطقه با ایران تعامل داشته باشد تا با دیگر کشورها. زیرا ایران کشور قدرتمند منطقه است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خانه ملت