تراکتورسازی به سرنوشت استیل آذین دچار نخواهد شد/ توشاک نظارت کامل روی بازیکنان جذب شده داشت
تراکتورسازی به سرنوشت استیل آذین دچار نخواهد شد/ توشاک نظارت کامل روی بازیکنان جذب شده داشت

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: با قاطعیت می‎گویم که تراکتورسازی گل سر سبد تیم‎های پر تماشاگر است و خطر استیل آذین شدن در تبریز وجود ندارد.

به گزارش عصرتبریز، پس از توافق تراکتورسازی با اشکان دژاگه و مسعود شجاعی دو ستاره باسابقه تیم ملی، در برخی محافل ورزشی از تراکتورسازی به عنوان استیل آذین جدید نام برده می‎شود که در دهه هشتاد ستاره‎های لیگ برتر را جذب کرده بود اما به لیگ یک سقوط کرد.

صادق درودگر مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی که سابقه حضور در استیل آذین را هم دارد در گفت‎وگویی درباره شرایط مشابه تراکتور و استیل آذین گفت: «قطعا تراکتورسازی به سرنوشت استیل آذین دچار نخواهد شد. نکته ای که استیل آذین داشت این بود که در آن زمان ستاره های زیادی از تیم های مختلف را جمع کرده بودیم اما در تراکتورسازی ما یک تیم هستیم. بازیکنان با نظر مستقیم سرمربی انتخاب شده اند و جان توشاک هم یکی از بزرگترین مربیانی است که به لیگ ایران آمده و او نظارت کامل روی بازیکنان جذب شده داشت. همچنین در استیل آذین ما میانگین قدی خط دفاع مان از میانگین لیگ پایین تر بود و همچنین کوتاهی دروازه بان ما هم مزید بر علت شده بود.»

درودگر ادامه داد: «من تجربه مدیریت در انزلی و نساجی را داشتم و با قاطعیت می‎گویم که تراکتورسازی گل سر سبد تیم‎های پر تماشاگر است و خطر استیل آذین شدن در تبریز وجود ندارد.»

انتهای پیام/