استاندار آذربایجان‎شرقی از روند پیشرفت اجرایی بزرگراه تبریز – اهر بازدید کرد
استاندار آذربایجان‎شرقی از روند پیشرفت اجرایی بزرگراه تبریز – اهر بازدید کرد

استاندار آذربایجان شرقی با عمل به وعده خود مبنی بر بازدید هفتگی از روند پیشرفت عملیات اجرایی بزرگراه تبریز- اهر، بعد از ظهر شنبه از این طرح بازدید کرد.

به گزارش عصرتبریز، مجید خدابخش با تاکید بر شتاب گیری روند اجرای این طرح گفت: شنبه هفته گذشته در بازدید از روند احداث بزرگراه اهر – هریس – تبریز مقرر شد به مدت ۴ هفته، روز‌های شنبه از روند پیشرفت طرح بازدید کنم و امروز با حضور در محل، روند آن را مطلوب دیدم.

وی اظهار داشت: خوشبختانه سرعت اجرای پروژه مطلوب به نظر می‌رسد و گلوگاه اصلی تبریز به اهر به طول پنج کیلومتر در حال مسیرگشایی است.

به گفته وی، آسفالت‌ریزی حدود ۳۵ کیلومتر از این بزرگراه تا پایان امسال انجام می‌شود و با آسفالت ریزی ۱۴ کیلومتر دیگر از آن در سال ۹۸، این طرح سال آینده به بهره برداری کامل می‌رسد.

استاندار آذربایجان ‌شرقی همچنین در بازدید از محور خواجه – ورزقان، گفت: ۹ کیلومتر از بزرگراه ورزقان – خواجه تا پایان شهریورماه مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی افزود: پیمانکار پروژه با تمام ظرفیت بزرگراه ورزقان – خواجه را احداث می‌کند و جای امیدواری است که بتوانیم در کمترین زمان ممکن این پروژه را به سرانجام برسانیم.

خدابخش بابیان اینکه روند احداث بزرگراه ورزقان – خواجه با سرعت پیش می‌رود، گفت: با تکمیل این بزرگراه ضمن اینکه تردد به شهرستان ورزقان تسهیل می‌شود زمینه توسعه بیش از پیش این شهرستان و منطقه نیز فراهم خواهد شد.

انتهای پیام/