بازگشت امید و هیجان به جمع هواداران تراکتور +عکس
بازگشت امید و هیجان به جمع هواداران تراکتور +عکس

هواداران تیم تراکتورسازی را باید امیدوارترین هواداران فوتبال ایران در مقطع فعلی بدانیم.

به گزارش خبرنگار عصر، تیم تراکتورسازی پس از پشت سر گذاشتن دو فصل بسیار سخت و نا امید کننده، لیگ هجدهم را با شرایطی کاملا متفاوت آغاز کرده است. این تیم دیگر یک تیم دولتی نیست و به بخش خصوصی واگذار شده است. این اتفاق بزرگ، همان چیزی بود که هواداران تراکتورسازی از سال ها پیش خواهان آن بودند. محمدرضا زنوزی، مالک جدید تیم تراکتورسازی در بازار نقل و انتقالات مطابق قولی که به هوادران داده بود، بازیکنان سرشناسی را جذب کرد.

پس از به خدمت گرفتن سه بازیکن خارجی بسیار خوب، نوبت به یک سورپرایز ویژه رسید. اشکان دژاگه و مسعود شجاعی به جمع تراکتوری ها پیوستند تا یکی پر سر و صداترین و ویژه ترین نقل و انتقالات فوتبال ایران در فصل جاری انجام شود. با حضور این دو بازیکن و اضافه شدن هر سه بازیکن خارجی به تیم، تراکتورسازی اینک یک تیم بسیار قدرتمند مدعی به شمار می رود.

هواداران تراکتورسازی بعد از مدت ها امید زیادی به تیم شان دارند. آنها بار دیگر با تیم شان آشتی کرده اند. این را نه ما می گوییم و نه هیچ کس دیگر بلکه سکوهای محل برگزاری تمرینات تیم تراکتورسازی گواهی است بر این ادعا که تی تی ها را در حال حاضر باید امیدوارترین هواداران فوتبال ایران بدانیم. حضور پرشور تی تی ها در تمرینات تراکتورسازی به حدی است که روز گذشته شاهد حضور بیش از ۵ هزار نفر هوادار در تمرین تراکتورسازی بودیم. جالب اینجاست که این تعداد تماشاگر را ما در بسیاری از بازی های رسمی لیگ برتر نیز مشاهده نمی کنیم.

انتهای پیام/