سرمربی تیم تراکتورسازی این روزها از شرایط تیمش راضی به نظر می‎رسد.

به گزارش خبرنگار عصر، سرمربی سرشناس بریتانیایی، هدایت تیم تراکتورسازی را در لیگ هجدهم بر عهده گرفته و تاکنون با این تیم از دو بازی دو امتیاز کسب کرده است. این مربی ولزی که در روزهای ابتدایی حضورش در تبریز به شدت از شرایط تیم گله‎مند بود و همواره او را با چهره ای خشمگین و گرفته در تمرینات تیم تراکتورسازی می دیدیم این روزها از وضعیت تیمش راضی به نظر می‎رسد.

محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی چندی پیش در نشست خبری خود در مورد وضعیت توشاک گفته بود: «ما از همه طرف تحت فشار هستیم. آقای توشاک هر روز به من می‎گوید من را کجا آورده‎اید؟! اینجا چه چیزی دارد؟»

صحبت های بالا مربوط به روزهای ابتدایی توشاک در تبریز بود و این روزها رفته رفته، سرمربی ولزی نسبت به موفقیت تیمش امیدوارتر می‎شود. خرید بازیکنان خارجی باکیفیت و جذب دو ملی پوش باتجربه به نام های اشکان دژاگه و مسعود شجاعی باعث شده تا خنده بر لب‎های توشاک نقش ببند.

او در تمرینات این روزهای تیمش با روحیه‎ای بالا حضور می‎یابد و مدام با بازیکنان و هواداران حاضر در تمرین به شوخی می‎پردازد.

در تمرین روز گذشته تراکتوری‎ها، توشاک پس از ورود به زمین به نزد هواداران رفته و با حرکاتی که در ادامه تصاویرش را مشاهده می‎کنید، در نقش لیدر به تهییج آنها پرداخت.

انتهای پیام/