مدافعان گران قیمتی که انتظارات را برآورده نکردند
مدافعان گران قیمتی که انتظارات را برآورده نکردند

مدافعان تراکتورسازی نمایش پر اشتباهی را در بازی مقابل استقلال داشتند.

به گزارش خبرنگار عصر، تیم تراکتورسازی تبریز در هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران با سه گل مغلوب میزبان خود استقلال تهران شد. تراکتورسازی در شرایطی این دیدار را به حریف خود واگذار کرد که مدافعانش روز پر اشتباه و پر انتقادی را پشت سر گذاشتند. سه مدافع تیم تراکتورسازی به نام محمد طیبی، علی عبدالله زاده و محمد اهل شاخه در این دیدار بودند که به هیچ عنوان نتوانستند در قامت مدافعان یک تیم مدعی ظاهر شوند.

گل به خودی عبدالله زاده روی اشتباه طیبی گل اول استقلال را به همراه داشت. روی گل دوم استقلال نیز غفلت آشکار مدافعان تیم تراکتورسازی عامل اصلی بود و گل سوم آبی ها نیز در شرایطی به ثمر رسید که در صورت عملکرد هوشمندانه مدافع تیم تراکتور می توانستیم شاهد آن نباشیم. بی شک این سه مدافع بایستی در هفته های آینده با آمادگی و تمرکز بالاتری در میدان مسابقه حاضر شوند چرا که در صورت ادامه این روند، تراکتورسازی خیلی زود دچار مشکل شده و در رده های پایینی جدول جا خوش خواهد کرد.

نکته قابل تامل این است که دو تن از این سه مدافع جزو گران ترین خرید های داخلی تیم تراکتورسازی هستند. تراکتوری ها برای جذب این بازیکنان ولخرجی زیادی کرده اند و تا این لحظه این ولخرجی به هیچ عنوان جواب نداده است هر چند که برای تعیین سطح هر سه مدافع تراکتور که به تازگی به این تیم ملحق شده اند هنوز خیلی زود است.

انتهای پیام/