دستگیری اعضای باند سارقان محموله مس ۱۲ میلیارد ریالی در مرند
دستگیری اعضای باند سارقان محموله مس ۱۲ میلیارد ریالی در مرند

مرند - با تلاش ماموران شهرستان مرند اعضای ۶ نفره باند سارقان که محموله ترانزیتی مس ۲۴ تنی به ارزش ۱۲میلیارد ریال را سرقت کرده بودند، دستگیر شدند.

به گزارش عصرتبریز، سرهنگ کاظم دهقانی در بیان جزئیات این خبر گفت: در پی شکایت یک راننده کامیون تریلی مبنی بر به سرقت رفتن کامیون وی با بار ورق مسی  به مقدار ۲۴ تن، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت .

وی با بیان اینکه ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به پیدا کردن سرنخ درخصوص سرقت محموله شدند و اموال مسروقه را که محموله ۲۴ تنی ورق مسی بود، کشف و  اعضای ۶ نفره  باند سرقت این محموله را دستگیر کردند.

سرهنگ دهقانی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده، تحویل مراجع قضائی شدند، افزود: کارشناسان ارزش ریالی اموال مسروقه مکشوفه را ۱۲میلیارد ریال برآورد کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند در پایان ضمن تاکید بر همکاری و تعامل مردم با پلیس از شهروندان، درخواست کرد: درصورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک، مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند و در صورت داشتن پیشنهاد، تقدیر و انتقاد از عملکرد پلیس با سامانه ۱۹۷ تماس بگیرند.

انتهای پیام/