کشف ۱۰هزار تن میلگرد در یکی از انبارهای استان آذربایجان‎شرقی
کشف ۱۰هزار تن میلگرد در یکی از انبارهای استان آذربایجان‎شرقی

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‎شرقی گفت: در پی گزارشات مردمی مبنی بر دپوی میلگرد در انبار یکی از واحدهای تولیدی، نزدیک به ۱۰ هزار تن میلگرد با ارزش ۴۹۰ میلیارد ریال کشف شد.

به گزارش عصرتبریز به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان‎شرقی، اسماعیل عطاپور اظهار کرد: در پی گزارشات مردمی مبنی بر دپوی میلگرد در انبار یکی از واحدهای تولیدی طی بررسی های بعمل آمده از انبار یادشده نزدیک به ۱۰ هزار تن میلگرد با ارزش ۴۹۰ میلیارد ریال کشف و پرونده جهت سیر مراحل قانونی به اداره کل تعزیرات حکومتی ارسال شد.

وی با بیان این‌که در مورد اموال احتکار شده پس از تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی معرفی می‌شوند، افزود : بعد از بررسی‌ و رسیدگی‌های لازم و اثبات تشخیص احتکار، برابر مقررات با فرد متخلف برخورد می‌شود .

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‎شرقی خطاب به سودجویان در تمامی حوزه ها و برهم‌زنندگان نظم اقتصادی متذکر شد : با محتکران، قاچاقچیان و کسانی که می‌خواهند به هر طریقی نظم اقتصادی استان را بر هم بزنند و موجب التهاب در بازار شوند برابر قوانین و مقررات برخورد می‎شود.

عطاپور از شهروندان خواست به محض مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی اعم از گرانفروشی، احتکار و فروش کالای قاچاق مراتب را سریعا از طریق شماره تلفن ۱۲۴ اطلاع دهند.

انتهای پیام/