اگر تلاش‎های شما برای آگاه سازی و شفافیت نبود، فساد بیش از آنچه اینک لانه گزیده، آزار دهنده می‌شد
اگر تلاش‎های شما برای آگاه سازی و شفافیت نبود، فساد بیش از آنچه اینک لانه گزیده، آزار دهنده می‌شد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، خطاب به اهالی رسانه نوشت: اگر نبود تلاش های شما برای آگاه سازی و شفافیت، فساد بیش از آنچه اینک لانه گزیده و اختلال ایجاد کرده است، آزار دهنده می شد.

به گزارش عصرتبریز، محمدجواد آذری جهرمی با تبریک پیشاپیش روز خبرنگار به اهالی رسانه در اینستاگرامش نوشت:

«اهالی رسانه
خبرنگاران، عکاسان، تصویربرداران

درود بر شما که جریان آزاد اطلاعات و آگاهی را در کالبد جامعه به گردش در می آورید و با آزادگی از حقوق مردم دفاع می کنید.

تنفس در زیست بوم ‌خبر و اطلاع رسانی در عین جذابیت و هیجان معمولا با فشار، تعجیل و گاه تحدید توام است و صبر و طاقتی افزون‌تر از مشاغل دیگر می طلبد. جوشش ایده‌های بدیع، تمیز سره از ناسره، تسلیم نشدن در برابر فشارهای سیاسی یا پیشنهادهای اغواگرانه و حفظ استقلال در اظهار‌ نظر و تنظیم خبر، ویژگی های یک خبرنگار برجسته و شایسته است که جز به انجام رسالت حرفه‌ای خویش و دفاع از حقوق مردم به چیز دیگری نمی اندیشد.

رسالت شما کشف حقایق، جستجوی پاسخ برای سوالات و ابهامات افکار عمومی و نقادی منصفانه و مبتنی بر واقعیت است و با تلاش شماست که مسیر توسعه همه جانبه کشور هموار می شود.

اگر نبود تلاش های شما برای آگاه سازی و شفافیت، فساد بیش از آنچه اینک لانه گزیده و اختلال ایجاد کرده است، آزار دهنده می شد.

تلاش صادقانه و تدبیر آگاهانه شما را در توسعه آگاهی، ایجاد شفافیت، جستجوی حقیقت و نقد مبتنی بر واقعیت را می‌ستایم و روز خبرنگار را پیشاپیش بر همه شما عزیزان تبریک می‌گویم.

محمد جواد آذری جهرمی
۱۵/مرداد/۹۷»

انتهای پیام/