از تلاش تراکتور برای بازگرداندن ترابی تا محرومیت ۶ ماهه این بازیکن
از تلاش تراکتور برای بازگرداندن ترابی تا محرومیت ۶ ماهه این بازیکن

هافبک جوان تیم ملی با وجود گذشت ۲ هفته از لیگ برتر همچنان وضعیت نامشخصی دارد.

به گزارش عصرتبریز، مهدی ترابی که گویا قبل از جام جهانی با مسئولان باشگاه تراکتورسازی به توافق رسیده و برای گذراندن خدمت سربازی اش در این باشگاه حتی قراردادی هم امضا کرده، بعد از بازگشت از روسیه طبق توافقی دوجانبه میان سایپا و پرسپولیس برای نیم فصل دوم با سرخپوشان قرارداد بست.

این بازیکن جوان که جزو ستاره های فصل گذشته لیگ برتر بود، به خاطر محرومیت پرسپولیس نیم فصل اول را در سایپا و نیم فصل دوم را در پرسپولیس سپری می کند. بعد از رسانه ای شدن این اتفاق باشگاه تراکتورسازی مدعی شد مهدی ترابی با این باشگاه تبریزی قرارداد بسته و به همین خاطر به کمیته تعیین وضعیت شکایت کرد.

حالا خبر می رسد که کمیته تعیین وضعیت درباره این پرونده به نتیجه رسیده و قرار است به زودی رای مجادله میان ۳ باشگاه اعلام شود. از سویی درودگر مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی هم تاکید کرده، آنها فقط می خواهند ترابی به ترکیب تراکتورسازی اضافه شود و اصلا در پی گرفتن پول یا دادن رضایت نیستند.

باید دید در این سه ضلعی باشگاههای تراکتورسازی، سایپا و پرسپولیس بالاخره ترابی به کدام باشگاه می رسد. البته برخی از منابع از احتمال محرومیت ۶ ماهه این بازیکن به خاطر عقد قرارداد با ۲ باشگاه خبر داده اند.

انتهای پیام/