دفاع تمام قد دایی از ترابی
دفاع تمام قد دایی از ترابی

سرمربی تیم سایپا از بازیکن ملی پوش خود دفاع کرد.

به گزارش عصرتبریز، شکایت باشگاه تراکتورسازی از مهدی ترابی بازیکن فعلی تیم سایپا که از نیم فصل دوم پیراهن تیم پرسپولیس را به تن خواهد کرد باعث شده که کمیته تعیین وضعیت به این موضوع ورود پیدا کند. در هفته های اخیر حواشی بسیاری در این مورد به وجود آمده است. برخی ها از محرومیت شش ماهه ترابی خبر می‎دهند و برخی‎ها عقیده دارند که این بازیکن مرتکب خطا نشده است. علی دایی سرمربی تیم سایپا در حاشیه نشست خبری امروز خود در این مورد اظهار داشت:

«به نظرم ترابی بازیکن بزرگی است. این مسائل نمی‎تواند روی او تاثیرگذار باشد. ترابی خیلی بهتر از این دو هفته‎ای که بازی کرده می‎تواند بازی کند.  این مسائل هم تاثیری روی او ندارد. بحث قانونی و قانون سربازی تغییر کرده است. تیم هایی که می‎توانند سرباز بگیرند و مسائل عوض شده است.»

سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره اینکه احتمال محرومیت این بازیکن مانند طارمی وجود دارد تاکید کرد:

«نه من فکر نمی‎کنم چنین اتفاقی بیافتد. زمانی که او قرارداد داشته بحث سربازی بوده که اکنون خیلی چیزها تغییر کرده است. اکنون بازیکنان ملی پوش تا ۳۱ سالگی و بازیکنان لیگ برتری تا ۲۸ سالگی می توانند سربازی نروند. کار بزرگ و درستی انجام شده است. زیرا باشگاه هایی که بازیکن سازی می‎کنند اکنون می‎توانند از بازیکنانشان استفاده کنند. بازیکنان لیگ برتری تا ۲۸ سالگی می‎توانند بازی کنند و به سربازی نروند.»

انتهای پیام/