همایش نیکنامان اسکو برگزار می‎شود
همایش نیکنامان اسکو برگزار می‎شود

شهردار اسکو از برگزاری همایشی تحت عنوان «همایش نیکنامان اسکو» خبر داد.

به گزارش عصرتبریز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، بابک شریفی در نشستی صمیمی با اصحاب رسانه استان به مناسبت روز خبرنگار با اشاره به نقش مهم فعالیت خبرنگاران در توسعه همه جانبه جوامع و کاهش مشکلات مردم، ابراز کرد: اشاعه فرهنگ نوع دوستی بین مردم، تقویت حس مسئولیت پذیری در بین مسئولان، جهت دهی مناسب فرهنگی و اجتماعی به افکار مردم و … از دیگر تاثیرات رسانه ها در جامعه قلمداد می شود.

شهردار اسکو با گرامیداشت روز خبرنگار و با بیان اینکه بدون نقد و گفت و گو نمی توان مشکلات را حل کرد، افزود: اشرافیت خبرنگاران در این خصوص برای رصد و حل مشکلات کارساز است و اهالی رسانه با رصد کاستی ها و بیان نکته نظرات خود در این خصوص می توانند در اجرای طرح ها همچون گذشته یاریگر شهرداری اسکو باشند.

وی رسانه و مطبوعات را واسطه مهم بین مردم و مسئولان دانست و تصریح کرد: رسانه ها می توانند بلندگوی خوبی برای بیان مشکلات مردم باشند و با پیگیری و مطالبه گری خود از مسئولان، دغدغه های اجتماعی در موضوعات مختلف را کاهش داده و ارتباطی مستحکم را بین این دو قشر ایجاد نمایند.

بابک شریفی در ادامه مشارکت مردم را در مدیریت شهری از اولویت های شهرداری اسکو خواند و خاطرنشان کرد: با مشارکت مردم قطعا می توانیم در توسعه و عمران شهر نتایج خوبی بگیریم.

شهردار اسکو در پایان با اشاره به بخشی از مهم ترین ظرفیت های این شهر و بخصوص نقش مهم آن در توسعه فرهنگ و اقتصاد استان و حتی کشور تصریح کرد: شهرداری اسکو تمامی تلاش خود را برای استفاده از تمامی ظرفیت های علمی، فرهنگی، هنری، اقتصادی، اجتماعی، ورزشی و … به کار گرفته و در این راستا همایشی تحت عنوان «همایش نیکنامان اسکو» و همچنین «همایش سرمایه‌گذاری توسط شهرداری اسکو» برگزار می شود که بزودی با تشکیل دبیرخانه این همایش ها، شرح وظایف تشریح و ابلاغ می شود.

انتهای پیام/