دژاگه: هواداران ناراحت نباشند؛ به سرنوشت استیل آذین دچار نمی شویم
دژاگه: هواداران ناراحت نباشند؛ به سرنوشت استیل آذین دچار نمی شویم

هافبک باتجربه تراکتورسازی اعلام کرد از هفته های آینده هواداران را خوشحال می کنند.

به گزارش عصر تبریز، اشکان دژاگه، هافبک ملی پوش تیم تراکتورسازی در پایان دیدار استقلال و تراکتورسازی درباره شرایط این مسابقه عنوان کرد: “بازی خوبی نبود؛ استقلال فشار زیادی آورد ولی اولین بازی بود که در کنار هم به میدان رفتیم. سعی خودمان را کردیم، از هواداران عذرخواهی می کنم که این همه راه را آمدند و نتوانستیم امتیاز بگیریم. با این حال اولین بازی بود. من و مسعود شجاعی ۴، ۵ روز است که با تیم تمرین کردیم. ما وقت می خواهیم. همه در تراکتورسازی جدید هستند و امیدوارم بتوانیم در آینده بهتر کار کنیم.”

فضای مسابقه خیلی خوب بود

فضای مسابقه خیلی خوب بود؛ استقلال بازی خوبی انجام داد ولی بچه های ما هم سعی خود را انجام دادند و جنگیدند. با این حال بازی دست استقلال بود و ۳ امتیاز را گرفتند. این بازی سرعتی بود و هردو تیم سعی خود را کردند. اولین بار است در لیگ ایران بازی کردم. با این حال سرعت خوبی داشت و امیدوارم در آینده بهتر کار کنیم.

همه جای دنیا فوتبال، فوتبال است

دژاگه در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه به نظر می رسد برای استراحت به ایران آمده اند، گفت: چرا استراحت؟ به نظر شما من استراحت می کنم؟ همه جای دنیا فوتبال، فوتبال است. من هنوز صد درصد آماده نیستم. هنوز باید کار کنم و منظور شما را نمی فهمم.

در همه تیم های دنیا بازیکنان و مربیان جدید وقت می خواهند

وی درباره شرایط تراکتورسازی خاطرنشان کرد: الان مربی و بازیکنان جدیدی آمده‌اند. این زمان می خواهد تا هماهنگ شویم. باید بازیکنان را بشناسیم و ما ۴، ۵ روز است با هم تمرین می کنیم. در همه تیم های دنیا بازیکنان و مربیان جدید وقت می خواهند. هواداران ناراحت نباشند، پشت ما باشند. هفته به هفته بهتر می شویم. این تیم زمان می خواهد و امیدوارم بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم.

تراکتور به سرنوشت استیل آذین دچار نمی شود

دژاگه درباره اینکه آیا ممکن است تراکتورسازی با هزینه‌های زیادی که کرده در نهایت به سرنوشت استیل‌ آذین دچار شود؟ گفت: فکر نمی‌کنم این‌طور شود, چون ما تیم خوب و بازیکنان خوبی داریم و الان فقط به زمان نیاز داریم تا اشتباهات‌مان کمتر شود. تمام سعی‌مان را می‌کنیم اما پیروزی در هر دیداری سخت است. مخصوصاً در بازی امروز و مقابل این تعداد تماشاگر.

هواداران به من چیز بدی نگفتند

دژاگه درباره جو ورزشگاه آزادی گفت: بیشتر به بازی دقت کردم و زیاد به تماشاگران دقت نکردم؛ هر چند آنها به من چیز بدی نگفتند. جو ورزشگاه اما تا حدی متفاوت بود, چون من همیشه برای تیم ملی در ورزشگاه آزادی بازی کرده‌ام و همه هواداران همیشه پشتم بودند اما امروز در این ورزشگاه برای تراکتورسازی بازی می‌کردم

کی روش نقشی در تراکتوری شدنم نداشت

وی در واکنش به این سؤال که آیا کی‌روش در انتقالش به تراکتورسازی نقش داشته است,گفت: خیر. از این مسائل خبری ندارم.