رونمایی از اشکان مسعود با طعم تلخ باخت
رونمایی از اشکان مسعود با طعم تلخ باخت

دو ستاره جدید تیم تراکتورسازی آغاز تلخی داشتند.

به گزارش خبرنگار عصر، پیوستن اشکان دژاگه و مسعود شجاعی را باید جزو سه اتفاق بزرگ نقل و انتقالات فوتبال ایران فصل جاری بدانیم. حضور این بازیکنان در تراکتورسازی سر و صدای زیادی به راه انداختند. هواداران تراکتورسازی برای دیدن این دو بازیکن در ترکیب تیم شان لحظه شماری می کردند. زمانی که اعلام شد ITC اشکان و مسعود صادر شده و این دو می توانند تراکتورسازی را در بازی حساس مقابل استقلال همراهی کنند، سرخ پوشان آذربایجان به شدت خوشحال شدند. این اتفاق اما پایان شیرینی به همراه نداشت و تراکتورسازی به همراه این دو ستاره با سه گل مقابل استقلال در تهران شکست خورد.

به این ترتیب اشکان و مسعود آغاز تلخی را در تراکتورسازی رقم تجربه کردند. البته عملکرد انفرادی این دو بازیکن چندان هم بد نبود اما شرایط تیمی تراکتورسازی به گونه ای بود که هیچ شانسی برای پیروزی نمی توانستیم برای این تیم قائل باشیم. بی شک در بازی های آینده دژاگه و شجاعی با هماهنگ تر شدن در تیم جدید خود خواهند توانست تاثیر مثبت بیشتری را روی بازی و نتایج تراکتور اعمال کنند.

جالب اینجاست که توشاک نیز در نشست خبری پس از بازی اعلام کرد که استفاده از دژاگه و شجاعی در بازی مقابل استقلال مساوی با قربانی شدن این دو بازیکن بود!

انتهای پیام/