دلیل نیمکت نشینی پهلوان چیست؟
دلیل نیمکت نشینی پهلوان چیست؟

نیمکت نشینی هافبک خلاق تیم تراکتورسازی را باید معمای مبهم نیمکت تیم تراکتورسازی بنامیم.

به گزارش خبرنگار عصر، در نیم فصل دوم لیگ هفدهم و زمانی که تراکتورسازی نتایج دور انتظاری را کسب می کرد، احسان پهلوان جزو معدود خوب های این تیم بود. پهلوان که در نقل و انتقالات زمستانی فصل ۹۷-۹۶ تراکتوری شده بود، در پایان فصل به عنوان مفیدترین بازیکن تیمش پس از محمد ایرانپوریان که سال ها در تراکتور توپ زده بود انتخاب شد. در عین ناباوری در فصل جدید، شاهد نیمکت نشینی پهلوان در دو هفته اخیر هستیم. این تصمیم توشاک را باید معمای مبهم نیمکت تیم تراکتورسازی بنامیم.

بی شک یکی از کارهایی که سرمربیان خارجی و نا آشنا به بازیکن ایرانی در بدو ورودشان انجام می دهند، تماشای فیلم بازی های قبلی تیم تحت هدایت شان است. از طریق تماشای این فیلم ها یک سرمربی می تواند علاوه بر آشنا شدن با ویژگی های فنی بازیکنانش، خوب ها را از بدها تا حد بسیار زیادی تفکیک کند. در صورتی که توشاک این کار انجام داده و پهلوان را مستحق حضور در ترکیب اصلی ندانسته باشد این یک ابهام بزرگ خواهد بود که این سرمربی باید در مورد آن توضیح دهد. در صورتی هم که سرمربی ولزی تراکتوری ها فیلم بازی های فصل گذشته را تماشا نکرده باشد، باید تعجب کرده و از او این سوال را بپرسیم که چگونه و با چه شیوه ای اقدام به چینش بازیکنان در ترکیب اصلی تیمش کرده است؟

البته در تمرینات تیم تراکتورسازی نیز شاهد عملکرد خوبی از پهلوان بوده ایم. تمامی این مسائل که روی هم انباشته می شوند، باعث تشکیل معمای مبهمی می شوند که از آن صحبت کردیم.

انتهای پیام/