دژاگه، بازیکنی که از او بیشتر خواهید شنید
دژاگه، بازیکنی که از او بیشتر خواهید شنید

هافبک ملی پوش تراکتوری ها در اولین بازی تیمش نمایش امیدوار کننده ای داشت.

به گزارش خبرنگار عصر، اشکان دژاگه، هافبک جدید تیم تراکتورسازی تبریز در شرایطی اولین بازی خود را برای این تیم انجام داد که سرخ پوشان فوتبال آذربایجان در این بازی با نتیجه سه بر صفر به استقلال باختند. آغاز دژاگه با تراکتور، آغاز دلچسبی نبود اما این بازیکن از نظر فنی عملکرد امیدوار کننده ای را از خود نشان داد.

دژاگه در طول ۹۰ دقیقه ای که در میدان بود با قدرت و بدون افت کیفیت در دقایق پایانی، یکی از معدود خوب های تیمش لقب گرفت. تکل نجات بخش این بازیکن در دقیقه ۹۰ در محوطه جریمه یکی از صحنه هایی بود که نشان داد دژاگه همچنان دژاگه است و حضورش در تراکتور را می توان به فال نیک گرفت. اشکان در طول بازی نیز بارها با حرکات تکنیکی خود بازیکنان خودی را با پاس های دقیق تغذیه کرد اما ناهماهنگی در بین بازیکنان تراکتور که همانند اکثرشان همانند دژاگه به تازگی به این تیم پیوسته اند باعث شد تا این حرکات حاصلی در پی نداشته باشد.

دژاگه تمام ۹۰ دقیقه را برای تراکتورسازی بازی کرد و هیچ آثاری از مصدومیت را در بازی او مشاهده نکردیم. به این ترتیب ابهامات در مورد تداوم مصدومیت این بازیکن نیز رفع شد. به این ترتیب بایستی در هفته های آینده شاهد باز شدن حساب ویژه از سوی تراکتوری ها روی دژاگه باشیم.

انتهای پیام/