رئیس‌جمهور در مجلس، صادقانه با مردم سخن بگوید
رئیس‌جمهور در مجلس، صادقانه با مردم سخن بگوید

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظارمان از آقای روحانی این است که بحث‌های حاشیه‌ای را اصل قرار نداده و فرافکنی نکند؛ بیاید و هرآنچه انجام داده‌ را صادقانه با مردم در میان بگذارد.

به گزارش عصرتبریز، محمدحسین فرهنگی درباره سخنان رئیس‌جمهور در گفتگو با مردم، با بیان اینکه برخی نکات در صحبت‌های آقای روحانی قابل تأمل بود، اظهار کرد: رئیس‌جمهور باید با مردم حتی در مورد جزئیات صحبت کرده و آنان را نسبت به مسائلی که در دولت و کشور می‌گذرد آگاه سازد و راه‌های جبران خسارات مردم را هم اعلام کند.

وی با اشاره به کلامی از رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه مردم به حرف مخالفان گوش نداده و در صحنه حاضر نشدند، اضافه کرد: به نظرم اینگونه سخن گفتن، خودش به نوعی تحریک افکار عمومی است. آقای روحانی می‌توانست عبارت‌های بهتری به کار ببرد و بگوید با وجود نارضایتی از عملکرد دولت و مسئولان اجرایی، مردم با کسانی که دنبال مسائل دیگری در کشور بودند، همراهی نکردند.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به صحبت‌های رئیس‌جمهور درباره حضور در مجلس گفت: آقای روحانی توضیح به مجلس را توضیح به ملت بداند و نباید میان گفتگوی تلویزیونی با مردم و توضیحاتی که در مجلس به نمایندگان ارائه می‌دهد فرقی قائل شود؛ با این تفاوت که ممکن است اینجا کسانی باشند که خلاف نظر رئیس‌جمهور صحبت کنند.

نماینده مردم تبریز در مجلس با تاکید بر اینکه رئیس‌جمهور باید در مورد ایرادهایی که نمایندگان مجلس به دستگاه‌های اجرایی دارند توضیح بدهد، تاکید کرد: انتظارمان از آقای روحانی این است که بحث‌های حاشیه‌ای را اصل قرار نداده و فرافکنی نکند؛ بیاید و هرآنچه انجام داده‌ را صادقانه با مردم در میان بگذارد و کاستی‌ها و مشکلاتی را هم که داشته‌ بپذیرد.

وی با بیان اینکه سوال‌های نمایندگان مجلس مربوط به رکود، اشتغال و کاهش ارزش پول ملی است و رئیس‌جمهور باید نسبت به این‌ها پاسخگو باشد خاطرنشان کرد: نباید نسبت به سوال‌های نمایندگان برداشت سیاسی شود، چرا که به هیچ نحو، مسائل اقتصادی و اجتماعی را نمی‌توان سیاسی قلمداد کرد؛ مگر آنکه آقای روحانی با پاسخ ندادن موضوع را سیاسی کند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : آنا