کشف روغن موتور تقلبی در استان آذربایجان‎شرقی
کشف روغن موتور تقلبی در استان آذربایجان‎شرقی

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از کشف ۵۷۷۲۰ لیتر روغن موتور خودرویی تقبلی و ۱۲۷۸۷ لیتر روغن هیدرولیک تقلبی در یک واحد تولیدی غیرمجاز استان خبر داد.

به گزارش عصرتبریز به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‎شرقی، اسماعیل عطاپور از کشف ۵۷۷۲۰ لیتر روغن موتور خودرویی تقبلی و ۱۲۷۸۷ لیتر روغن هیدرولیک تقلبی در یک واحد تولیدی غیرمجاز استان خبر داد و افزود: پرونده این تخلف به ارزش بیش از چهل و هشت میلیارد ریال تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

وی ادامه داد: متاسفانه در بخش روغن موتور برخی افراد سودجو با ترفندهای متقلبانه و سوءاستفاده از برند شرکت‎های معتبر اقدام به تولید و توزیع انواع روانکارها به ویژه روغن موتورهای تقلبی در بازار می‌کنند که بر این اساس سودجویان از این طریق درصدد کسب درآمد نامشروع و لطمه به تولیدکنندگان قانونمند و خوشنام و مصرف‌کنندگان هستند.

عطاپور ضمن اشاره به اینکه متقاضیان با دقت لازم در هنگام خرید روغن موتورهای اتومبیل می‎توانند از سودجویی‎های احتمالی برخی سودجویان جلوگیری نمایند، گفت: هموطنان می‎توانند گزارش‎ها و شکایت‎های خود را در این زمینه از طریق تلفن گویای ۱۲۴ اعلام نمایند تا مورد رسیدگی قرار گیرد.

انتهای پیام/