قانون منع بکارگیری بازنشستگان شامل حال استاندار آذربایجان‌شرقی نمی‌شود/ تغییرات مدیریتی در شرایط فعلی به‌نفع استان نیست
قانون منع بکارگیری بازنشستگان شامل حال استاندار آذربایجان‌شرقی نمی‌شود/ تغییرات مدیریتی در شرایط فعلی به‌نفع استان نیست

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر با بیان اینکه قانون منع بکارگیری بازنشستگان شامل حال استاندار آذربایجان‌شرقی نمی‌شود، گفت: تغییرات مدیریتی در شرایط فعلی به نفع استان نیست.

به گزارش خبرنگار عصر، محمدحسین فرهنگی امروز در حاشیه بازدید از پروژه راه‌‌آهن بستان‌آباد به تبریز در جمع خبرنگاران اظهارکرد: طی بررسی‌های انجام شده موضوع قانون منع بکارگیری بازنشستگان که این روزها مطرح است و در فضای مجازی نیز مورد توجه قرار گرفته، شامل حال استاندار آذربایجان‌شرقی نمی‌شود.

وی افزود: این بدین معنی است که حتی اگر قانون مذکور قطعی و نهایی شود، استاندار آذربایجان‌شرقی مشمول کسانی که باید جابجا شوند، نخواهد بود.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر با اشاره به اینکه با احتساب تمام دوران خدمت محید خدابخش، هنوز سه سال به موعد بازنشستگی استاندار آذربایجان‌شرقی مانده است، تصریح کرد: ناگفته نماند این قانون هنوز نهایی نشده و ظاهرا شورای نگهبان ایراداتی به این قانون گرفته و اگر احتمالا دوباره به مجلس بازگردد در مورد جانبازان تغییراتی ایجاد خواهد شد.

‌وی در پایان خاطرنشان کرد: در هر حال این قانون شامل حال استاندار آذربایجان‌شرقی نیست و تغییرات مدیریتی نیز در شرایط فعلی به نفع استان نیست.

انتهای پیام/