توجه شهرداری بر توسعه خدمات محله‎ای/ پارک بزرگ سلامت پارک ویژه‎ای است
توجه شهرداری بر توسعه خدمات محله‎ای/ پارک بزرگ سلامت پارک ویژه‎ای است

شهردار کلانشهر تبریز از توجه شهرداری تبریز به توسعه خدمات محله ای خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، ایرج شهین‎باهر شامگاه دوشنبه در آیین افتتاح هشت پروژه عمرانی شهرداری منطقه ۱ تبریز با بیان اینکه شهرداری تبریز توسعه خدمات محله ای و توجه به زیرساخت های شهری را در اولویت کاری خود قرار داده، اظهار کرد: از هشت پروژه افتتاح شده امروز، پنج پروژه زیرساختی وجود دارد که این نشان از توجه شهرداری به این مسئله است.

وی با اشاره به سیلاب های ایجاد شده در ایام مختلف تصریح کرد: همواره در زمان های مختلف، به زیرساخت های شهری توجه ای نشده و مسئولان به دلیل عدم دیده شدن توسط مردم علاقه ای به این موضوع نداشتند اما امروز شهرداری تبریز توجه ویژه ای به این مسئله کرده است.

شهردار تبریز همچنین ادامه داد: مشکلات دفع سیلاب با افتتاح این پروژه ها حل شدنی است و در آینده نیز به پروژه های زیرساختی بیش از پیش توجه خواهد شد.

وی در ادامه به افزایش سرانه سبز در کلانشهر تبریز اشاره کرد و گفت: کلنگ پارک بزرگ سلامت به مساحت ۳۵ هزار زده که امیدواریم این پارک در اسرع زمان در اختیار شهروندان تبریزی قرار گیرد.

وی در ادامه افزود: شهروندان تبریزی برای استفاده از فضای سبز به سمت ائل گلی می روند که با افتتاح این پروژه ضمن کاهش ترافیک، شهروندان صاحب تفرجگاه جدیدی می شوند چرا که این پارک به دلیل وجود زمین ورزشی، محل بازی کودکان، وجود ساختمان فرهنگی و سایر امکانات، پارک ویژه ای خواهد شد.

شهین‎باهر به پروژه تعریض پل و احداث دور برگردان اول سربالایی ولیعصر اشاره کرد و گفت: با افتتاح این پروژه شهروندان دیگر مجبور نخواهند شد تا برای بازگشت به سمت باغلارباغی از ولیعصر بگذرند.

وی با بیان اینکه هر هفته چند پروژه عمرانی افتتاح می شود، ادامه داد: این نشان از تلاش همکاران زحمتکش در شهرداری است که با توجه به رکود موجود اقتصادی در جامعه به کار خود ادامه می دهند و مشکلات اقتصادی هیچ تاثیری در روند اجرای پروژه ها ندارد.

شهردار تبریز بر لزوم مشارکت و همکاری شهروندان در مدیریت شهری تاکید کرد و گفت: مشارکت مردم با شهرداری تبریز توسعه شهری را به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/