راه‎آهن تبریز – میانه باید ۱۰ سال قبل تکمیل و به بهره‎برداری می‎رسید
راه‎آهن تبریز – میانه باید ۱۰ سال قبل تکمیل و به بهره‎برداری می‎رسید

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان‎شرقی با بیان اینکه طرح راه آهن تبریز - میانه باید ۱۰ سال قبل تکمیل و به بهره برداری می‎رسید، گفت: پروژه های عمرانی استان برای تکمیل و بهره برداری نیازمند توجه دولت است.

به گزارش عصرتبریز، حجت‎الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم روز دوشنبه در دیدار معاون ریاست جمهوری و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با بیان اینکه طرح راه آهن تبریز – میانه باید ۱۰ سال قبل تکمیل و به بهره برداری می‎رسید، گفت: خوشبختانه با همکاری دولت، راه آهن میانه – تبریز به مراحل پایانی خود رسیده است.

وی افزود: راه‌آهن دوخطه میانه – بستان آباد – تبریز از ایستگاه فعلی میانه واقع در مسیر راه‌آهن تهران – تبریز شروع شده و با گذر از شهرهای ترکمنچای، بستان‌آباد و باسمنج به ایستگاه موجود تبریز متصل می‌ شود.

امام جمعه تبریز با اشاره به اینکه پروژه های عمرانی استان برای تکمیل و بهره برداری نیازمند توجه دولت است، گفت: اتمام اتوبان تبریز – اهر – بازرگان از جمله مطالبات مردم است که باید اجرای آن تسهیل و تسریع شود.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با بیان اینکه اخیراً مشکلاتی در راه آهن آذربایجان به وجود آمده که کارگران را با مشکلات معیشتی مواجه کرده است، گفت: امیدوارم برای کاهش مشکلات نیروهای این مجموعه برنامه ریزی لازم صورت گیرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: موقعیت استراتژیک خطه آذربایجان برای اتصال و برقراری ارتباط های اقتصادی و فرهنگی با کشورهای همسایه ضرورت توجه دولت به اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی این استان را دو چندان کرده است.

انتهای پیام/