توشاک: موضوع شجاعی و دژاکه مشکل بزرگ تیم ماست
توشاک: موضوع شجاعی و دژاکه مشکل بزرگ تیم ماست

سرمربی تیم تراکتورسازی در نشست خبری پیش از بازی با سایپا در جمع خبرنگاران گفت: چیزی که برای بازی فردا بسیار مهم است، پیروزی در این دیدار است.

به گزارش عصرتبریز، جان توشاک، سرمربی تیم تراکتورسازی درباره شناختش از سایپا، اظهار داشت:

«چیزی که همیشه من در کارم اهمیت می‌دهم این است که قبل از هر چیزی به تیم خودم فکر کنم و اولویت تیم خودم باشد. در حال حاضر هم سعی می کنیم مشکلات تیم خودمان را برطرف کنیم. هفته قبل بازی خوبی نبود و در طول هفته تمرکز کردیم که در بازی فردا به پیروزی دست پیدا کنیم. بیشتر از اینکه نگران تیم حریف باشم نقاط ضعف و قوت تیم خودم برایم اهمیت دارد‌.»

وی افزود:

«سیستمی که ما در ۳ هفته اخیر داشتیم از روز اول روی آن تمرین کردیم‌.‌ در ترکیه بازی های دوستانه بدون مهاجم بازی کردیم. هفته پیش گل های بدی خوردیم و روز خوبی برای ما نبود و تمامی امید ما به بازی فرداست که به پیروزی برسیم. وقتی تیم شما اشتباهات فردی داشته باشد بدون توجه به سیستم تیم نتیجه نمی‌گیرد.»

سرمربی تیم تراکتورسازی تاکید کرد:

«همانطور که گفتم ما ۳ گل بد از استقلال خوردیم و می خواهیم این بازی را فراموش کنیم. وقتی روی یک اتفاق گل به خودی می‌زنیم اتفاق طبیعی نیست و نمی‌خواهم بیشتر روی این موضوع فکر کنم.»

توشاک درباره عملکرد محسن فروزان گفت:

«ما ۵ بازی در پیش فصل انجام دادیم و به گلرم اعتماد دارم و معتقدم او دروازه‌بان خوبی است و به داشتن او افتخار می‌کنم. آیا شما بازی‌های ما در ترکیه را دیدید؟ مشکل ما خط دفاعی نبود و مشکلات دیگری داشتیم.»

وی خاطرنشان کرد:

«موضوع شجاعی و دژاکه مشکل بزرگ تیم ماست. ما وقتی از ترکیه برگشتیم ۶ بازیکن جدید به تیم ما اضافه شدند. مشکل ما این بود که بازیکنان جدید از نظر بدنی با بقیه متفاوت بودند. ۲ بازیکن ملی‌پوش ما بازیکنان با تجربه و خوبی هستند ولی ۴ هفته از بازیکنانی که کنار ما تمرین کردند عقب تر هستند. ما باید سخت کار کنیم تا این بازیکنان جدید با تیم هماهنگ شوند. اتفاق طبیعی این بود که پیش از فصل این بازیکنان کنار ما بودند ولی ما این کار را انجام ندادیم و این اشتباه ما بوده و حال نیاز به زمان داریم.»

سرمربی تراکتورسازی تصریح کرد:

«زمانی که در اردوی پیش از فصل بودیم من از بازیکنانم شناخت پیدا کردم ولی با حضور بازیکنان جدید به زمان کافی نیاز داریم تا به شناخت کافی دست یاببم تا با تیم هماهنگ‌تر شوند‌. من در کشورهای مختلفی حضور داشتم و موضوع هماهنگی بازیکنان امر مهمی است.»

وی درباره حضور تماشاگران در بازی فردا گفت:

«زمانی که شما در خانه بازی دارید یک چالش جدید را تجربه میکنید و این برای ما بسیار شیرین است و میتواند تجربه خوبی باشد. ما نیاز داریم که از بازیکنانمان حمایت شود تا به نتایج مورد نیاز دست یابیم.»

انتهای پیام/