دکل‌های تفرجگاه عینالی تجمیع می شوند
دکل‌های تفرجگاه عینالی تجمیع می شوند

مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز از ساماندهی و تجمیع دکل های متنوع در تفرجگاه عینالی با همکاری و مشارکت سازمان عون بن علی خبر داد.

به گزارش عصرتبریز به نقل از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز، احمد فیضی مدیرعامل این سازمان در نشستی با حضور نمایندگان نهادها و ارگان های مرتبط و مالکان دکل ها، گفت: تفرجگاه عون بن علی علاوه بر وجود امام زاده گان عون بن علی و قبور مطهر شهدای هشت سال دفاع مقدس، دارای امکانات رفاهی تله کابین، زیپ لاین، کارترینگ، اسب سواری، رستوران بام، کافی شاپ ها و استخر مصنوعی داغ گولی و طبیعت بکر و آب و هوای سالم و آرام بخش لذت است و به یکی از قطب های گردشگری تبریز تبدیل شده است و ضرورت ساماندهی دکل های موجود بیش از پیش محسوس است.

وی یادآور شد: با توجه به وجود دکل های متنوع در تفرجگاه عینالی و لزوم حفظ زیبایی بصری، ساماندهی و تجمیع دکل های مستقر در دستور کار قرار گرفت و تیم فنی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز پس از بررسی های لازم پیشنهادهای خود را ارائه کرده است.

فیضی ضمن اشاره به وجود سایت های مختلف بخش های دولتی و خصوصی در تفرجگاه عینالی، خاطر نشان کرد: تجمیع و ساماندهی دکل ها پس از بررسی و امکان سنجی های فنی صورت می گیرد و امیدواریم در آینده ای نزدیک با مشارکت و همراهی سازمان  عون بن علی، شاهد این ساماندهی باشیم.

گفتنی است در این نشست نمایندگان سازمان عون بن علی، نماینده سازمان هواشناسی، حراست استان، سازمان آتش نشانی، صدا و سیما، سپاه عاشورا، نیروی انتظامی، شرکت مخابرات و دادگستری به همراه معاون مالی اقتصادی و معاون زیرساخت سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز حضور داشتند.

انتهای پیام/