توشاک: هواداران تراکتور فوق العاده هستند
توشاک: هواداران تراکتور فوق العاده هستند

سرمربی تراکتورسازی هوادران پُر شور تیمش را به تماشاگران لیورپول تشبیه کرد.

به گزارش عصرتبریز، جان توشاک، سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در نشست خبری بعد از بازی با سایپا گفت: اول از همه باید در مورد هواداران صحبت کنم؛ من در تیم‌ها و کشورهای مختلفی کار کردم و باید بگویم هواداران تراکتور فوق‌العاده هستند؛ زمانی که می‌خواستیم با اتوبوس به ورزشگاه برسیم دیدم که هواداران تراکتور ۵-۴ کیلومتر با پای پیاده می‌آمدند.

او ادامه داد: هواداران تراکتور من را یاد هواداران لیورپول انداختند؛ آن‌ها در طول ۹۰ دقیقه به بازیکنانمان انرژی دادند و کمک زیادی به ما کردند.

سرمربی تراکتورسازی درباره بازی با سایپا عنوان کرد: خیلی خوشحال هستم که پیروز شدیم ولی هنوز هم به زمان زیادی نیاز داریم؛ این برد کمک می کند تا خیلی زود به خواسته‌هایمان برسیم، اما قطعاً این برد متعلق به هواداران است چون آنها فوق‌العاده بودند؛ قبول کنیم که ما هفته قبل گل‌های بدی خوردیم ولی امروز عملکرد ما عالی بود.

توشاک اضافه کرد: به خاطر بحث ناهماهنگی در بعضی دقایق انرژی ما کاهش پیدا کرد که هواداران به ما کمک بزرگی کردند؛ ما باید همینطور سخت کار کنیم و در طول هفته تلاش کنیم و از جلسات تمرینی بهترین استفاده ممکن را ببریم. باید طوری تلاش کنیم که هفته بعد هم همینطور خوشحال باشیم.

توشاک تصریح کرد: ما چند هفته با یک سیستم بازی کردیم و هفته قبل برای نخستین بار شکست خوردیم. امروز هدف متفاوتی داشتیم و تغییر سیستم دادیم ولی هنوز هم معتقد هستم باید آرام آرام پیش برویم تا به هدف خود برسیم.

او یادآور شد: از عملکرد مهدی‌زاده رضایت دارم و او در دیدارهای پیش‌فصل کمک زیادی به ما کرد؛ ما ۴ مدافع داریم و اگر تنها در یک پست قدرت کافی را داشته باشیم، همین دفاع وسط است ولی در پست‌های مختلف مشکل داریم؛ اگر امروز شربتی مصدوم می‌شد ما دفاع چپ تخصصی نداشتیم و دچار مشکل می‌شدیم؛ به همین خاطر می‌گویم که هنوز راه زیادی در پیش داریم.

توشاک عنوان کرد: هر تیمی به یک کاپیتان نیاز دارد که تیم را کنترل کند و مسعود شجاعی به خوبی این کار را انجام می دهد.

وی ادامه داد: ما چندین نوع ضربه ایستگاهی تمرین کردیم ولی در طول بازی نتوانستیم آنها را استفاده کنیم به همین خاطر باید تلاش بیشتری کنیم تا این برنامه‌ها را در زمین مسابقه پیاده کنیم ولی بیش از ۷۰ درصد پیروزی به دلیل حمایت هواداران بود و امروز آن‌ها تاثیر خیلی مثبتی روی بازیکنان ما داشتند.

انتهای پیام/