معرفی خاص‌ترین خط حمله لیگ برتر توسط تراکتوری‌ها
معرفی خاص‌ترین خط حمله لیگ برتر توسط تراکتوری‌ها

همه چیز برای رونمایی از خط حمله تمام بریتانیایی تیم تراکتورسازی فراهم شده است.

به گزارش خبرنگار عصر، لی هری اروین، مهاجم جوان اسکاتلندی که قراردادی ۴ ساله با تیم تراکتورسازی امضا کرد با توجه به صدور آی تی سی اش می تواند این تیم را در هفته پنجم مقابل سپاهان همراهی کند. با توجه به اینکه آنتونی استوکس، مهاجم دیگر تراکتوری ها ملیتی ایرلندی داشته و هری فوریستر، هافبک تهاجمی سرخ پوشان نیز انگلیسی است، می توانیم در بازی های آینده تراکتورسازی شاهد یک خط حمله تمام بریتانیایی در تیم تراکتورسازی باشیم.

با توجه به عملکرد خوب استوکس به نظر می رسد که این بازیکن مشکلی برای حضور در ترکیب اصلی تراکتور نداشته باشد. هری فوریستر اما هنوز نتوانسته به صورت کامل اعتماد سرمربی را به خود جلب کند گاه به عنوان بازیکن ثابت و گاه به عنوان بازیکن جایگزین برای تیمش به میدان رفته است. در مورد حضور اروین نیز بایستی منتظر ماند دید که آیا این بازیکن در تمرینات خواهد توانست شرایط را برای حضورش در ترکیب اصلی فراهم کند یا خیر؟

حضور همزمان استوکس، اروین و فوریستر در ترکیب تیم تراکتورسازی اتفاقی خواهد بود که برای اولین بار در لیگ برتر ایران رخ می دهد. با توجه به اینکه تا کنون شاهد حضور بازیکنان بریتانیایی در تیم های لیگ برتری نبودیم، حضور همزمان این سه بازیکن بی شک اتفاق بسیار جالبی را رقم خواهد زد.

انتهای پیام/