وزارت راه و شهرسازی در حوزه تحریم‎های آمریکا مستقل عمل می‎کند
وزارت راه و شهرسازی در حوزه تحریم‎های آمریکا مستقل عمل می‎کند

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: در تحریم هایی که آمریکا اعمال کرده مقرر شد که وزارت راه و شهرسازی مستقل عمل کند، چراکه محدودیت ها افزایش یافته و می یابد.

به گزارش عصرتبریز، مسعود پزشکیان در تشریح آخرین نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، گفت: در این نشست ۳ گزارش ارائه و مطرح شد که یکی از گزارش ها درباره اقدامات دولت در حوزه اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تاکنون ۲۸۰ پروژه برای بندهای سیاست اقتصاد مقاومتی تعریف شده است ، افزود: در این جلسه جلسه روند پیشرفت و درصد موفقیت این پروژه ها اعلام شد که بیشتر آنها اجرایی شده است.

وی ادامه داد: در این نشست بررسی شد که این پروژه ها چه تاثیری در تحقق اهداف و در روند زندگی اجتماعی و واقعیت بستر جامعه داشته است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: گزارش دیگر ارائه شده در این نشست درباره وضعیت حمل و نقل هوایی کشور بود که وزیر راه و شهرسازی درباره وضعیت و چالش های موجود این صنعت گزارشی ارائه داد.

وی با بیان اینکه نهایتا مقرر شد که پیشنهادات در حوزه حمل و نقل هوایی در ستاد مقابله با تحریم ارائه شود، افزود: اگر بخش حمل و نقل هوایی به مداخلات فوری نیاز داشت در ستاد مقابله با تحریم تصویب می شود تا کشور در شرایط فعلی با چالش های کمتری مواجه شود.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در تحریم هایی که آمریکا اعمال کرده مقرر شد که وزارت راه و شهرسازی مستقل عمل کند، چراکه محدودیت ها افزایش یافته و می یابد.

انتهای پیام/