دانلود کتاب ۶۴۱۰ خاطرات آزاده شهید سرلشگر خلبان حسین لشکری
دانلود کتاب ۶۴۱۰ خاطرات آزاده شهید سرلشگر خلبان حسین لشکری

کتاب ۶۴۱۰ خاطرات آزاده شهید سرلشگر خلبان حسین لشکری را در ادامه دانلود نمائید.

این کتاب تلاشی است درباره زندگی سرتیپ خلبان آزاده حسین لشگری، بزرگ مردی که رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه‌ای او را «سیدالاسرا» نامید. لشگری این اسوه صبر و استقامت پس از رهایی از بند اسارت بار دیگر و این بار در عرصه فرهنگ به پا خاست، قلم به دست گرفت و خاطرات ۶۴۱۰ روز اسارت در بند رژیم بعث عراق را به رشته تحریر درآورد.

کتاب “۶۴۱۰” خاطرات دوران ۱۸ ساله اسارت شهیدی را دربرمی گیرد که پس از تحمل سالها شکنجه توسط حزب بعث، هفدهم فروردین سال ۱۳۷۷ به میهن بازگشت.

امیر آزاده شهید سرلشکر خلبان حسین لشکری پس از رهایی از بند اسارت، در عرصه فرهنگ قلم به دست گرفت و خاطرات ۶۴۱۰ روز اسارتش در بند رژیم بعث عراق را به رشته تحریر کشید و سرانجام پس از سالها تحمل رنج و آلام ایام اسارت، مردادماه سال ۱۳۸۸ در بیمارستان لاله تهران به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

کتاب 6410 +دانلود

کتاب ۶۴۱۰ +دانلود

نویسنده:                       شهید امیر سرلشکرخلبان حسین لشگری
ویراستار:                       علی اکبر
ناشر:                            نشر اجا
قطع:                             وزیری
تعداد صفحات:                 ۱۹۶ صفحه

شابک:                           ۸ – ۰۴ – ۶۶۳۰ – ۹۶۴ – ۹۷۸ ISBN
موضوع کلی:                   خاطرات آزاده شهید حسین لشگری
در بخشی از کتاب می خوانیم:”سرگرد که متوجه تعجب من شده بود با لبخندی حاکی از غرور و تکبر پکی به سیگار زد و به من نزدیک شد و گفت ما حتی اطلاعاتی بیشتر از این را در مورد نیروهای مسلح شما داریم و هر وقت بخواهیم از آنها بهره خواهیم برد. همچنان که نقشه را نگاه می کردم در این فکر بودم این اطلاعات چگونه به دست اینها افتاده است. به یاد کودتای نوژه افتادم و به یاد سروان نعمتی که از ایران گریخت و به عراق پناهنده شد.”

لینک دانلود مستقیم:

دانلود کتاب ۶۴۱۰،خاطرات آزاده شهید سرلشگر خلبان حسین لشگری