ضرورت همدلی و همراهی تمامی مسئولان و مردم با ناجا/ اصلی‎ترین هدف دشمنان بدبین کردن مردم نسبت به مسئولان است
ضرورت همدلی و همراهی تمامی مسئولان و مردم با ناجا/ اصلی‎ترین هدف دشمنان بدبین کردن مردم نسبت به مسئولان است

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان‎شرقی و امام جمعه تبریز در دیدار با فرماندهان و مسئولان انتظامی بر ضرورت همدلی و همراهی تمامی مسئولان و مردم با ناجا تاکید کرد.

به گزارش عصرتبریز، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در دیدار با جمعی از فرماندهان انتظامی استان در آستانه دهه امامت و ولایت با اشاره به امنیت مطلوب کشور و استان  اظهار داشت: امنیت موجود کشور که حاصل رشادت ها و تلاش شبانه روزی کارکنان خدوم ناجا بوده، نه تنها در منطقه بلکه در کل جهان بی نظیر و مثال زدنی است.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه پلیس مقتدرانه در برابر اخلالگران نظم و امنیت ایستادگی کرده و تیشه بر ریشه ظلم و فساد می زند، گفت: دشمن در حال حاضر از دو طریق می خواهد کار خودش را انجام دهد، یکی استفاده از روش عملیات روانی و دیگری فشار اقتصادی بوده که نیاز هست بیش از پیش نسبت به توطئه های دشمنان هوشیار باشیم.

وی افزود: در بحث عملیات روانی دشمن، اصلی ترین هدف و نقشه دشمنان بدبین کردن مردم نسبت به مسئولان بوده که باید مسئولان سعی کنند در دام دشمنان گرفتار نشوند.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اهمیت تامین امنیت و آرامش در جامعه، اظهار داشت: تقدیم ۸۲۸ شهید، ۲۶۵ جانباز، ۸۲ آزاده و ۲۳ جاوید الاثر از افتخارات نیروی انتظامی استان بوده و نشان از باز بودن باب شهادت در این نیروی پر افتخار است.

آل هاشم، بر همدلی و همراهی تمام مسئولان و مردم با ناجا تاکید کرد و گفت: در وضعیت فعلی تنها راه برون رفت از مشکلات، تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی)  و حفظ انسجام و یکپارچگی است.

امام جمعه تبریز در پایان با ارج نهادن بر عملکرد مطلوب پلیس استان و تلاش های بی شائبه آنان در برقراری نظم و امنیت، عید قربان و دهه امامت و ولایت را بر حافظان عرصه نظم و امنیت و خانواده های آنان تبریک عرض کرده و آرزوی توفیق و سربلندی برای نیروهای مسلح که مایه قوت و مباهات مردم و مسئولان ایران اسلامی هستند را از درگاه خداوند منان خواستار شد.

انتهای پیام/